Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Létezik, hogy direkt nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy direkt nem néztek rá valakire csajok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira ideges vagyok. Van egy lány akit rendszeresen szoktam látni bizonyos napokon ugyan ott várjuk a buszt de van, hogy néha tök random. Nagyon tetszik nekem, elhatároztam, hogy leszólítom egyszer. Én igazából tényleg jól nézek ki, helyes vagyok és kábé minden csaj megnéz csak ő nem. Rám sem néz. Van, hogy pár centire jön el tőlem és full elnéz a másik irányba. Mit néz az üres falat??? Olyan rossz ez, nekem tényleg annyira tetszik Ő. Kezdeményeznék én dehát hogyan? Hiszen mégcsak szemezni sem tudok vele, se egy mosoly, így meg nem fogok elstartolni.

Először is ő kezdte, amikor először megláttam ő bámult engem, aztán persze én is megnéztem magamnak mert nagyon szép csaj. Másodszorra ugyan ez a szitu, akkor ráadásul egy fiúval beszélgetett aki nemtudom a palija volt e valószínűleg nem de közben folyton engem nézett a nagy szemeivel. Amióta meg "direktbe vadászom" azóta egyszerűen képtelen észrevenni. Nem akarom én zaklatni, csak legalább rám nézhetne vagy akkor mondja, hogy kocc van. Én nemtudom amúgy, hogy zavarban van-e de nem hiszem mivel tudhatja magáról, hogy szép. Lehet csak véletlen tényleg de akkor, hogy lehetek én ekkora szerencsétlen? Vagy mi más oka lehet? Olyan kiakasztó ez mert engem más csaj nem is érdekel már csak ő.


Tudom amúgy ki ő, megtaláltam facen. De nem akarok így ráírni mert még csak azt sem írhatom, hogy "szia veled szoktuk egymást látni a blablablabla...". Amúgy az van neki, hogy egyedülálló szóval elvileg nincs pasija.

Mondom, nem vagyok én gáz, hogy ciki legyen rám nézni nem értem mi van. Ha legközelebb meglátom fújjak meg egy kürtöt, hogy rám nézzen vagy mi? vagy öltözzek világító banánnak??? Nevetségesnek hangzik a probléma de teljesen kiakaszt.


2017. febr. 20. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a csaj egy ízig- vérig nő.ő most pontosan tudja,hogy oda vagy érte.

Amikor én fiatal voltam a lànyoknàl ez alapfelszereltségnek számított, de jó tudni, hogy vannak ebben a generációban is olyan nők akik tudják,hogy kell egy férfit az újjuk köré csavarni.

2017. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy odavagyok érte. Most akkor direkt csinálja szerinted? Ti mit tennétek a helyemben? Ő most akkor mit akar tőlem?
2017. febr. 20. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az, amit az 1-es írt, vagy egyszerűen csak nagyon félénk lány.

Rám sokan mondták azt, hogy szép vagyok és el is hittem magamról, viszont mégis félénk voltam. Amikor elsőnek megláttam a barátomat a buszon, akkor én is bámultam Őt, aztán észrevett és többet nem mertem rá nézni... Mondjuk én utána mégis mellé ültem, megismerkedtünk, aztán aznap össze is jöttünk, szóval... Amúgy hány évesek vagytok?

14/L

2017. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csao

Nekem egyszer ugyan ez volt!

Szabad tudni mennyi idos vagy illete o kb?

2017. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a perifériás látásnak köszönhetően látja ő ,hogy bámulod. Vagy félénk vagy csak nem akar bámulni. Ha tényleg annyira helyes vagy mint mondod akkor tessék odamenni hozzá. Esetleg megkérdezed ,hogy mikor jön x busz vagy mennyi az idő. A lényeg hogy valamilyen ürüggyel odamész.


Esetleg be is mutatkozhatsz ha látod ,hogy vevő a dologra.

Ha nagy látod ,hogy mégse tetszel neki akkor megköszönöd amit akartál és odébb állsz.

2017. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ő 17 én 19
2017. febr. 20. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!