Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti mennyire gondoljáto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti mennyire gondoljátok ezt gáznak? Nagyon zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Szóval adott egy középkorú férfi akinek családja van (és én természetesen nem akarok illetve nem is fogok közeledni felé.) A kérdés csak annyi hogyha észrevennétek hogy bejöttök egy fiatalabb (18-20 éves) lánynak az nagyon irritálna,zavarna titeket? Ha pl. rendszeresen látnátok egymást? Nem idegesítene hogy néz vagy ilyesmi? Vagy ciki helyzetbe sodorna titeket ezzel? Mit tennétek? Mit gondolnátok? Nagyon hülyének néznétek?

2019. okt. 4. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Beszélnék a csajjal, ha nagyon látnám, hogy már elképzelt minket együtt, hogy ne éljen álomvilágban.

Szerintem mindkét fél részére az a legjobb megoldás, ha már az elején tisztázzák a dolgokat.

Egy ilyen korú emberrel csúnya, ha nem lehet ezt megbeszélni.

2019. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ezt a kérdést úgy értem hogy csak látásból ismerik egymást tehát nem beszéltek egymással max pár szót.
2019. okt. 4. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Mivel egészséges, hetero, KAN vagyok, így nem ide írogatnék, hanem CENZÚRÁZVA a kis popsiját, és taknyosra CENZÚRÁZVA a pici száját.
2019. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Nem gáz, örülnék neki,nem csak nézegetnénk egymást 😉 39F
2019. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

flörtölnék vele gond nélkül, s lássuk meg, meddig megyünk el :)


42/F

2019. okt. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!