Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy ismeretlen fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy ismeretlen fiú?

Figyelt kérdés
Van a sulinkban egy fiú aki már elég régóta felkelltette a figyelmem. Igazából semmit nem tudok róla, még a nevét sem. És nem tudom hogy kellene valahogy a tudtára adnom, hogy érdekel mivel egyáltalán nem vagyok rámenős fajta. Szinte minden nap látom, általában szünetekben, már párszor összenéztem vele de mást nem tudom mit csináljak..
2019. okt. 4. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nézz rá mindig, amikor látod és mosolyogj is rá. Fel fog tűnni neki, hogy állandóan nézed és meg fog szólítani. Én is ezt tettem azzal a lánnyal, aki engem lesett ki magának, csak sajnos az első 1-2 randi után kiderült, hogy nincs bennünk közös érdeklődés. Remélhetőleg nálatok jobb helyzet alakul ki. Sok sikert!
2019. okt. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom hátha lesz valami :/ Köszi:)
2019. okt. 5. 00:45
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Az első jól mondja. Plusz, szerintem egy idő után kezdeményezz nála beszélgetést,ha ő nem csinál semmit.
2019. okt. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól írta az 1. válaszoló. Igyekezz minél többet a látókörében lenni, hogy lásson Téged. Sétálj vele szemben a megbízható barátnőiddel és "véletlenül", ütközz a vállának, majd kérj elnézést. Kérdezd meg tőle, hogy gy nem fáj-e neki. Simogasd meg ott, ahol ütköztetek. (Esetleg kérdezd meg, hogy megpusziljad-e ott. Na, ezt inkább ne! Ha tetszel neki, úgyis kezdeményez, akár abban a pillanatban...).
2019. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!