Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden átlagos és jol kinéző...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden átlagos és jol kinéző fiura rá szoktak irni ismeretlen lányok fb on vagy társkeresőkön?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 28. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nincs az az isten, hogy én írjak rá egy srácra. Vagy észre vesz vagy nem
2019. ápr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Ugyan azt vallom mit az első

L

2019. ápr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
#1, #2: aztán majd gyertek ide sírni, hogy akiért a nyálatokat csorgatjátok, az inkább összejött azzal, aki játszmázás helyett nem félt kimutatni az érzéseit.
2019. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nem jellemző, de velem már előfordult hogy kaptam üzeneteket lányoktól. De a nők 95%-a szerintem ilyet nem csinál.
2019. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Kedves #3 ez nem játszmázás csak szimláp inkább halok meg egyedül mit hogy én fussak valaki után

#2 voltam

2019. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egyáltalán nem szoktak. Max akkor ha nem lép a fiú.
2019. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár vannak bátor csajok, akik ráírnak ismerkedés céljából
2019. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

#5 és mire fel vagy ilyen büszke? Semmi okod nincs rá, hogy az legyél, de majd felnyitja a szemedet az élet.


Amúgy, hogy válaszoljak a kérdésre is: előfordult már párszor velem is, hogy rám írtak lányok, de nem gyakori, hogy lányok kezdeményezzenek. Inkább várják (vagy elvárják), hogy mindenki megcsináljon mindent helyettük.

2019. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah azok akik mindenkire ráirnak akik jobban néznek ki vagy azok akiknek tök mindegy csak legyen egy jobbképűbb barátjuk... Mondjuk ezeknek vissza se írok mostmár...Sőt senkivel se beszélek 😅😂
2019. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én lány vagyok. Bátortalan típusnak tartom magam, de egyszer annyira megtetszett egy srác, hogy ráírtam facebookon. Volt egy kis előzménye, előző nap buliban voltunk, és szerettünk volna beszélgetni, csak nem úgy alakultak a dolgok. Majd'4 együtt töltött év után azt mondom megérte kezdeményezni.


Csajok, az nem 'futok a pasi után', ha kezdeményeztek. Ha nem érdeklődik irántad és akkor is nyomulsz, na az jelenti ezt.

Mostanában annyira egyenjogúság van, senki nem néz le senkit amiatt, ha nem csak a pasi kezdeményez. :)

2019. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!