Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet írni egy tök ismeret...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet írni egy tök ismeretlen lánynak aki tetszik?

Figyelt kérdés
Szóval tetszik egy lány,láttam már élőben is egyszer, egy faluban élünk, de én nem sok mindenkit ismerek itt ahol élek, inkább városba járok ki,viszont tetszik ez a lány és tudom hogy nem épp a legjobb ötlet,de úgy gondoltam ráírnék de nem tudom mit írjak neki? Mert ez a "szia szimpatikus vagy ismerkednél" nem túlságosan működik nálam.. :D Szóval mivel tudnék ráírni?
2019. júl. 17. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Erre neked kell rájönnöd.Mit szeretnél tudni róla?Érdeklődj.
2019. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak írj rá , valahol elkell kezdeni
2019. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Én lányként utálom ha valaki ilyen “szia van kedved ismerkedni,szia mizu,mit csinálsz” szöveggel ír rám,és szerintem ezzel a legtöbben így vannak. Nem kell a sablonszövegeket követni.Ha a lány aktív pl instán,fb-n(gyakran oszt meg sztorikat,posztokat) arra nyugodtan reagálhatsz,nálam az általában nyerő.És így érzékelheti a csaj is hogy érdeklődsz iránta,te pedig látod majd rajta hogy mennyire vevő a társaságodra.
2019. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem lányként nem zavarnak a sablon szövegek, én is izgulós vagyok szóval tudom hogy nem mindig könnyű elkezdeni

Szóval ez nagyon lány függő

2019. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Én inkább élőben szeretek ismerkedni,oda megyek hozzá beszélgetni vagy hasonló,de sajnos itt nincs rá lehetőségem,holnap írok neki aztán meglássuk mi lesz.
2019. júl. 17. 23:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Majd tájékoztass minket is, hogy végül mit írtál neki, és hogy reagált rá :)

Szorítunk neked :3

2019. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!