Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiú a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú a suliból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából még nem beszéltem vele, de nagyon szeretnék. A baj az, hogy mindig a haverjaival lóg
2019. okt. 5. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Huh hát lányként ez nehezebb :D

Nincs valami összekötő kapocs, hogy ugyanaz a tanár tanít mindkettőtöket vagy valami közös ismerős?

Talán ráírhatnál valami kitalált indokkal, hogy: úgy láttam pont az én helyemen ültél, nem te hagytad itt ezt a mittudoménmit?

Elég szar ötlet, de hátha eszedbe jut valami jobb. Mi fiúk általában úgy működünk így végzős korban, hogy ha egy lány nyíltan kezdeményez, nagyon elbízzuk magunkat és már annyira nem is érdekes. Viszont ha bármilyen okból véletlen valami kapcsolatunk van egy lánnyal, beindul a vadászösztön, csekkoljuk az instájat és ha tetszik, kezdődik a fűzögetés.

Egy kort írsz esetleg?

17f

2019. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17 eves sracrol van szo
2019. okt. 5. 18:19
 3/3 helmez válasza:
100%

Én a férjemmel az iskolában jöttem össze . Osztálytársak voltunk. Csak fordított volt a helyzet , úgy gondoltam nem sok esélyem van nála. De mondtam , Áhh max nemet mond. Ebbe mé senki nem halt bele. Egyszerűen suli után megkérdeztem nincs e kedve meginni valamit. Ekkor nem jártam sikerrel. Majd facebookon próbálkoztam írogatni neki hogy mit szokott csinálni , van e aki tetszik neki stb.

Mostmár 6 éve együtt vagyunk . 1 éve házasok . Sok sikert !

2019. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!