Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác a suliból,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác a suliból, de nem merem megszólítani. Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Én is srác vagyok, egy suliba járunk, ő fiatalabb nálam. Reggelente egy busszal járunk, sokszor látom, hogy néz, és amikor odanézek, gyorsan elkapja a tekintetét. A suliban is sokszor találkozik a tekintetünk. Úgy érzem, kölcsönösen bejövünk egymásnak, de mégsem merem megszólítani. A nevét sem tudom. Mit tegyek? Milyen indokkal szólítsam meg?

2019. febr. 25. 17:15
 1/6 anonim válasza:
67%
Ha a buszon van mellette hely, ülj le. Kezdj el vele beszélni a suliról (mert egyelőre ez az egyetlen közös pont). Hogy melyik osztályba is jár? Ha esetleg az valami szakis osztály kérdezz rá arra is pl hogy miért ezt választotta? Valahogy próbálj találni egy közös témát, aztán meglátod merre tudod tovább vinni a fonalat.
2019. febr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
75%
Szakis = szakos akart lenni :D
2019. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha az lenne az utolsó esélyed hogy látod őt,akkor sem mennél oda hozzá? Legyen benned hogy most vagy soha. Odamész,és megkérdezed most mit vesznek,mert segítség kellene,és ő a legszimpatikusabb. Ennyi.
2019. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Alattam jár 1 vagy 2 évvel, úgyhogy a "segítesz a matekban?" nem opció:D
2019. febr. 25. 20:31
 5/6 anonim válasza:

Indokot kéne keresni arra h beszélhess vele...

De tudom h ez nehéz szóval inkább csak hívd fel magadra a figyelmét...ha tudod melyik tanteremben van menj el azelőtt ha szokott a büfénél lenni akkor menj le büfébe magyarul keress helyzeteket a buszon kívül amikor te láthatod és persze ő is láthat téged...vagy az egyik barátjával, haverjával lépj kapcsolatba! Jo ez sem egyszerű de mégis könnyebb mint rögtön vele...és mint irtad te is is ö is fiuk vagytok (félre ne értsd, nem sértés) de bizonyosodj meg róla h az ő érdeklődését is felkeltik fiúk...h pl volt már barátja vagy hasonló...jah és mindenképpen tudd meg a nevét :) <3

2019. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne szólítsd meg,nem is a te dolgod.
2019. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!