Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ugyanaz a srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ugyanaz a srác tetszik aki a legjobb barátnőm kiszemeltje?

Figyelt kérdés
már vagy egy hónapja tetszik ez a srác. de nem mondtam el a legjobb barátnőimnek mert ők úgy tudták hogy más tetszik (2 évig 2019 szeptembereig tetszett egy fiú, de már nem tetszik és nem is találkoztunk már 2 éve) na, és ők úgy tudják hogy még mindig ő tetszik. de már nem. ez a srác tetszik és a barátnőm kb 3 hete bejelentette h tetszik neki. :( nem volt szívem elmondani neki/k hogy nekem is tetszik... ilyenkor mi a teendő? mit tegyek? :'(

2019. okt. 8. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
édeshármas
2019. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Ne tégy keresztbe a LEGjobb barátnődnek!!

A fiúkból 12 egy tucat. Öt tucatból pedig válassz ki magadnak egyet.

2019. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Hagyd a fiút. Szerintem egy fiú nem ér neg egy barátságot.
2019. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Úgysem lesz belőle párkapcsolat,akkor meg nem mindegy?
2019. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Úgyis a fiú választ, nem ti ketten döntitek el.
2019. okt. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Mond el neki, legalább megkönnyebbül a lelked, mert ahogy látom bánt.

Egyébként tetszik nektek, de igazából ez a fiú döntése lenne, hogy melyikőtök tetszik neki jobban.

2019. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MrPifta ***** válasza:
35%
rendezzetek egy versenyt, és a fiú dönt.
2019. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van, csak nekem az a barátnő távoli rokon és osztálytár is. Na meg barátnő is.

Eddig nem voltam senkibe szerelmes, de most ugyanabba, mint ő. Nem tudnak arról, hogy nekem tetszik valaki. Tényleg senki, de mindenki azt mondja, hogy belé vagyok szerelmes (akibe igaziból). Szóval nem tudom mi legyen...

2019. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kislányok mindig ugyanabba a pasiba szerelmesek, szóval nem gond.
2019. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mit tegyek? Ma is nagy boldogan mesél hogy milyen helyes a másik két barátnőm meg olvadozik rajta, én meg csak nézelődök és elterelem a témát... még nem tűnt fel nekik de fel fog... nincs szívem elmondani:'(( annyira bánt :"(
2019. okt. 9. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!