Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány miért nem mondja el,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány miért nem mondja el, hogy szűz?

Figyelt kérdés
A barátnőjétöl tudtam meg, hogy velem vesztette el a szüzességet. nekem azt mondta, hogy kezdődik a periódusa es kicsit vérezhet... de miért kamuzott?

2019. okt. 13. 01:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
mert nem tudom amúgy biztos nézte a Kínost.
2019. okt. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Majdnem minden és mindenki azt sugallja, hogy gáz a szüzesség. Igazából azt nem értem, hogy te ezen miért csodálkozol
2019. okt. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

A lányok buták, azt hiszik ez szégyen.. Ő is nagyon bolond lehet ha nem boldog azért mert azzal vesztette el akit szeret. Nem értem mi baja a mai lányoknak..Mind csak dugni akar és mutogatni magát, a srácok is csak dugni és macsóskodni.. Én csak szeretni akarok valakit aki hűséges és kedves, és nekem is nagy plusz lenne ha velem vesztené el, azzal akit igazán szeret, nem lenne egy rossz dolgod, és alap hogy elmondja. Minden esetre érdekes..

18f

2019. okt. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Lehet szégyellte és azt hitte, hogy másképp néznél rá emiatt.


Ha gondolod, kérdezd meg tőle.


18/L

2019. okt. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Mert gáz lett a szüzesség.
2019. okt. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne gáz amúgy? Max 14 eveseknel. Sok srác szereti is ha lány szűz. Én 18 éves srácként voltam szűz, viszont a lány akivel elveszitettem, szóba se jött ez, de bármikor elmondtam volna. Ha bejössz a másik félnem magasrol lesz@rja hogy szuz vagy.
2019. okt. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
3-as vagyok, egy szarság utolsó! Én nem szarnám le, jó nagy plusz lenne ha tudnám előttem nem volt snkivel, ha igen arról is szeretnék tudni. "Bejön" hát ez tipikus kifejezés, egy lánynak szerintem jó esetbe nem "bejönnie" kell hanem szeretni egymást. Akkor is valamilyen szinten számít
2019. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Ismerjük be szűznek lenni gáz, ha elvesztetted a szüzességed az is gáz.
2019. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10%
3-as vagyok, a nyomorék idiótáknak tényleg gáz ha szűz vagy, szerintem tökre nagy plusz ha egy lány még az. ha lenne egy lány aki venné a fáradtságot és nem elitélne hanem megismerne, és szeretne hűségesen szerintem tökre aranyos és jó lenne ha velem is vesztené el.
2019. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
És ez tuti? Nem esetleg a barátnője kavar? Mert velem már volt ilyen.
2019. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!