Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok az hátrány, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok az hátrány, ha egy lánynak még nem volt barátja? Vagy előny, esetleg közömbös.

Figyelt kérdés

Kort is írhattok.

Egyébként 16 vagyok még csak, szóval tudom, hogy nem vagyok elkésve, de sokaknak máe ilyen idősen több is volt, és kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2019. okt. 13. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem közömbös. De ha az adott lánynak, főleg 16 évesen már több pasija volt, az azért elárul egy-két dolgot róla.
2019. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Mindenképp előny, és imponál ha egy lánynak még nem volt kapcsolata.

19/F

2019. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Se nem előny, se nem hátrány. Nem ettől lesz jó vagy rossz egy kapcsolat. Persze ha előttem 10 kapcsolata volt 16-18 évesen az gyanús, arra utal, hogy válogat az illető és lelép, ha talál mást, ami nagyon nem jó. De ha egyáltalán nem volt, az 20+ évesen se zavarna.
2019. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem 16 évesen teljesen normális, hogy nem volt még barátod, inkább az lenne a problémás, ha ennyi idősen már több barátod is lett volna. Nálam nagy előny az, hogyha a lánynak még nem volt barátja, eléggé zavarna, hogyha kiderülne, hogy már 4-5.. barátja volt.
2019. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem előny, mert olyan lányt keresek aki nem külsőre megy, szeret hűséges, megvagyunk kettesbe megölelhetem, aki nem olyan mint a legtöbb és nem volt még előttem 20 sráccal.. Persze ha volt valakije és elfogad szeret úgy is elmegy, de az igazibb ha még nem volt senkije én lehetnék az első és az utolsó fiu is egyben az életébe :) Szerintem az a tökéletes, együtt úgy hogy elsők is vagyunk (mondjuk sajnos nekem már volt egy barátnőm..)

18f

2019. okt. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!