Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén, ti összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, ti összejönnétek velem? I mean érdekes leírás lesz.

Figyelt kérdés

16 éves, 180 centi barna középhosszú fsza fazonú haj. Márkás ruhákban jár, ad magára satöbbi. Rosszfiús kinézettel (G-Easyhez hasonlítsátok) Alapvetően sovány alkat de tudja ezt stílussal elfedni. Valamint rendkívül aránytalan erő(javára)



Belsőleg sem introvertált sem exovertált, ironizált humor. Aki szimpatikus neki azzal lelkesen beszél ha idegen ha nem.

Alapvetően kedves, de tud egoista fsz is lenni. Magabiztos egyben eltud bizonytalanodni de ezt sosem mutatja ki. Alapvetően 2 oldala van, az inteligens és az állat énje.


Gyakran járok bulikba, a legtöbb dolgot ami ezzel jár gyakran fogyasztja (Alkohol, és 1 ide fel nem sorólható tényező)


Ezzel szemben szeret otthon is lenni, kockulni sorozatozni chillelni stb. Rengeteg dolgot kipróbált már ezáltal csak néhány példa: Fotós/editor tudás,programozás,politikai és jogi körökben nagyszerüen mozog, 4 évig versenykerékpározott stb.


Politikusi pályán szeretne elhelyezkedni, de nem az a tipikus jó tanuló, megtudja húzni a határt hogy élvezze az életet de produkáljon is valamit.


Elég lobbanékony természet, gyakran verekedik és fszméreget(xd).


Ja és akinek nem esik le én lennék eme személy, nem pedig vmi csaj írta le a szemelyiségem:( sad.


Ha már elolvastad csapj ide egy véleményt és egy kort. Köcönöm cépen.xd



2019. okt. 16. 00:05
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
85%
Szóval középhosszú fszod van?
2019. okt. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Jaa hát elég szarul fogalmaztam, de kontextusbol nyílván lányokra gondoltam:D. És a válaszok nagy része megegyezik a tényleges eredményekkel. So köszi aki válaszolt😄
2019. okt. 16. 11:51
 13/37 anonim ***** válasza:
20%

Gondolom az az egy ide fel nem sorolható tényező a szexet takarja, a buliból kiindulva.

Egyébként szerintem nincs veled baj. Komolyodni meg majd úgyis fogsz valamennyit.

18L

2019. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
69%
Te az intelligenciától olyan távol lehetsz,mint ide New York
2019. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Ebbe most nem mennék bele, semmi értelmét nem látom.
2019. okt. 16. 13:32
 16/37 anonim ***** válasza:
26%
Egy gyöngéd fütyimasszázzsal biztos megkínálnám.
2019. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
61%

Nem szex, valszeg drog

Es az, hogy leírod, hogy markas ruhaban jársz, azt bizonyítja, hogy koc*og vagy.

2019. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Az hogy leírtam, hogy márkás ruhákban járok nem felvágásból írtam, hanem egyszerüen adok magamra. Egy márkás ruha (Jordan, Off White) sokkal jobb anyagminőséggel rendelkezik, emelett nekem tetszenek. Egyáltalán nem nézek le senkit aki nem költ többet egy ruhára, főleg hogy amit én viselek, megeszek, megiszok nem én kerestem meg. A drogrol pedig nem nyilatkoznék, itt sok ember szűk látókörű etéren, szóval nincs értelme kifejteni.
2019. okt. 16. 14:49
 19/37 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném, hogy 12 hónapot élek Magyarországon, 6 hónapot Usában felváltva. Tehát illegális témába sem ütközik.
2019. okt. 16. 14:57
 20/37 anonim ***** válasza:
60%

Na jó, tévedtem te gyerekesebb vagy mint én azt gondoltam.

Szűk látáskörű? Ne szivass, legalább ha leirsz valamit, gondold át előtte...

2019. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!