Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén, ti összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, ti összejönnétek velem? I mean érdekes leírás lesz.

Figyelt kérdés

16 éves, 180 centi barna középhosszú fsza fazonú haj. Márkás ruhákban jár, ad magára satöbbi. Rosszfiús kinézettel (G-Easyhez hasonlítsátok) Alapvetően sovány alkat de tudja ezt stílussal elfedni. Valamint rendkívül aránytalan erő(javára)



Belsőleg sem introvertált sem exovertált, ironizált humor. Aki szimpatikus neki azzal lelkesen beszél ha idegen ha nem.

Alapvetően kedves, de tud egoista fsz is lenni. Magabiztos egyben eltud bizonytalanodni de ezt sosem mutatja ki. Alapvetően 2 oldala van, az inteligens és az állat énje.


Gyakran járok bulikba, a legtöbb dolgot ami ezzel jár gyakran fogyasztja (Alkohol, és 1 ide fel nem sorólható tényező)


Ezzel szemben szeret otthon is lenni, kockulni sorozatozni chillelni stb. Rengeteg dolgot kipróbált már ezáltal csak néhány példa: Fotós/editor tudás,programozás,politikai és jogi körökben nagyszerüen mozog, 4 évig versenykerékpározott stb.


Politikusi pályán szeretne elhelyezkedni, de nem az a tipikus jó tanuló, megtudja húzni a határt hogy élvezze az életet de produkáljon is valamit.


Elég lobbanékony természet, gyakran verekedik és fszméreget(xd).


Ja és akinek nem esik le én lennék eme személy, nem pedig vmi csaj írta le a szemelyiségem:( sad.


Ha már elolvastad csapj ide egy véleményt és egy kort. Köcönöm cépen.xd



2019. okt. 16. 00:05
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
83%

Én speciál nem jönnék össze veled. Nem tartom magam szűk látáskörűnek de nekem pl a drog tuti hogy kizáró ok lenne. Lehet hogy valakinek bejön és én tőlem csináld nyugodtan de nekem nem kellene egy ilyen srác az tuti. Egyébként az tetszik benned hogy vannak céljaid és ambícióid.

20L

2019. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebből a leírásból egyrészt az jön le, hogy egy jó közepes mértékben szórakozott / szétszórt vagy - a felépítése a bemutatkozásnak kaotikus, belekapsz tématömbökbe, utána eldobod, és visszakanyarodsz hozzá, váltogatod a személyragozást, olyanra is kitérsz, amit már egyértelműnek kellene vennie az olvasónak egy bizonyos intelligenciaszinttel. Nem kötekedésként, csak leírtam, hogy miből szűrtem le.


Másrészt pedig, hogy tudatosan vagy nem tudatosan, de ahogy előadod magad, az eléggé kényszeredettnek hat, ez pedig a magam részéről nem szimpatikus, élőben megkockáztatom, hogy komikus is lenne. Nem arról van szó, hogy egoista vagy arrogáns benyomást kelt ez, mert én is arrogáns vagyok, hanem, hogy olyan, mintha hm, túltolnád a PR-t. Mintha minél intenzívebben akarnád átadni a természetesség határából kicsúszva is ezt az "én vagyok a fenegyerek" imázst.


Harmadrészt a drog nálam is problémás. Nem vagyok előítéletes, a kedvenc zenészem is hosszú évekig volt heroinfüggő, tudom, miért került bele, tudom, mennyi akaraterő kellett, hogy leszokjon. Viszont arra nekem nincs szükségem, hogy a tőlük fellépő kisebb-nagyobb pszichológiai anomáliák az én nyakamba szakadjanak, rám csapódjanak le. Ha használva van, akkor azért, ha bejön az elvonási viszketegség, akkor azért.


18

2019. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy összeszedetlen volt a leírás és azt is hogy néhol eltért a személyperspektíva. Nem is akartam komoly önélet rajzot leírni, általános dolgokat akartam összefoglalni, rádádul éjfél után. Ami a figyelmetlenségemet eredményezte, valamint az összekuszált szövegvezetést. És nem, nem próbáltam magam ireálisan előadni.

Igen, szűk látáskörbe tartoznak a magyarok a drug témakörben. De akkor feltennék egy kérdést. Mi a baj azzal ha 2-3hetente elszívok 1 vicces cigit a baráaimmal ami kevésbé káros mint bármilyen anyag, beleérte alkohol ésatöbbi. Lenézik az emberek azt aki mindenféle fizikai és lelki függőség nélkül nem is olyan gyakran bechillel egy fél g mariskátol. Semmiféle agyi és mentális változást nem okoz, pszihotikus problémákat nem idéz elő és nem épít le. Egyszerüen jobb lesz tőle az ember kedve, nevet tőle és még csak nem is okádod szét magad, másnaposságot sem okoz. Mást nem próbáltam és nem is fogok. Tisztában vagyok azzal hogy a többi kábítószer az életemet is tönkreteheti, nem szándékozok a sorba beállni.

2019. okt. 16. 16:33
 24/37 anonim válasza:
61%

Hát én olyannal biztos nem jonnek ossze aki olyat szol hogy hat neki rosszfius kinezete van XD amugy alapbol nem tunt szarnak a szemelyiseged de nem kene ennyire eroltetni ezt a nagymeno stilust mert ez mar kinos

16L

2019. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem igazán:D
2019. okt. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

A 22-es vagyok. Fenntartom, lehet, hogy nem direkt csinálod, de külső szemlélőként ez jön le, te pedig ezt kérdezted. Ahogy nézem, valaki más is jelezte már ugyanazt, amit leírtam.


Nem hosszútávú hatásra gondoltam, annyira nem megyek bele. Hanem csak apróbbra; kicsit akaratosabb, hisztisebb, mint normális esetben, hamarabb megsértődik, és nem veszi észre, vele van baj, és nem mindenki más esküdött össze ellene. Ez ismerőssel tapasztalat, akinek a munkatársai adtak felturbózott sütit anélkül, hogy mondták volna, van benne más is a recept hozzávalóin túl.

Ahogy az ismerős, többszörösen használó munkatársaitól láttam, elég zakkantak lesznek a fűtől is egyesek. Ha kajáról van szó, szinte mániákusak. Bekattan, hogy enni kell, és csak az számít, hogy minél előbb, minél többet tömjön magába. Ha pedig nincs kéznél négy hamburger csak három, akkor agresszív lesz.



De mondom, nem tartok valakit emiatt én rongy embernek, King is príma könyveket írt drogokkal, de nekem elég az emberek természetéből fakadó labilisságot is kibírni külső rásegítés nélkül is. :'D Valamennyi labilisság pedig van, ha nem is olyan extrém durva, hogy akkor egy csőre töltött puskával bujkál a gardróbban, mert azt hiszi, hogy meg akarják ölni.

2019. okt. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Rosszfiús kinézet saját magadra kifogalmazva egyáltalán nem cink my way. Egyszerüen ilyen a stílusom. Nyílván egy irl szemtől szembeni beszélgetésben nem használom magamra, az tényleg érdekes lenne.


Egyébént a fű és kaja összefüggésről is tudnék mesélni. Én speciel egyáltalán nem úgy élem meg ezt a beállva éhséget, sokszor nem is leszek éhes. Vannak rossz napjaim amikor a leírtak alapján tényleg agresszív vagyok de ezt teljesen eltünteni a mariska. Olyanról pedig nem halottam hogy valaki beállva éhes lett de nem kapott kaját agresszívvé vált XD. Hosszútávu hatásai az lehet hogy rászoksz, aktívvá válik az életeben, úgymond nélkülözhetetlenné, emelett a jogi gondjaid is lehetnek belőle. Rövid távu hatása pedig nem sok van.

De egyébként eddig 2 barátnőm is volt, egyik nem szerette hogy szívok de nem akart "leszedni" róla, ennek ellenére abbahagytam amíg együtt voltunk, tiszteltem hogy nem szereti és kész. A másik pedig csinálta de kicsivel ritkábban mint én, pedig ő tényleg egy ártatlan szende kislány alkat. Szerintem egyáltalán nem kellene elítélni azt aki "málnázik" ha ésszel csinálja persze.

2019. okt. 16. 17:28
 28/37 anonim ***** válasza:
83%
Minél többször írsz,annál irritálóbb vagy. Sajnálom, te a csajokat messziről taszítod.
2019. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Ezilyen :D
2019. okt. 16. 19:30
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
nem xd
2019. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!