Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén, ti összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, ti összejönnétek velem? I mean érdekes leírás lesz.

Figyelt kérdés

16 éves, 180 centi barna középhosszú fsza fazonú haj. Márkás ruhákban jár, ad magára satöbbi. Rosszfiús kinézettel (G-Easyhez hasonlítsátok) Alapvetően sovány alkat de tudja ezt stílussal elfedni. Valamint rendkívül aránytalan erő(javára)



Belsőleg sem introvertált sem exovertált, ironizált humor. Aki szimpatikus neki azzal lelkesen beszél ha idegen ha nem.

Alapvetően kedves, de tud egoista fsz is lenni. Magabiztos egyben eltud bizonytalanodni de ezt sosem mutatja ki. Alapvetően 2 oldala van, az inteligens és az állat énje.


Gyakran járok bulikba, a legtöbb dolgot ami ezzel jár gyakran fogyasztja (Alkohol, és 1 ide fel nem sorólható tényező)


Ezzel szemben szeret otthon is lenni, kockulni sorozatozni chillelni stb. Rengeteg dolgot kipróbált már ezáltal csak néhány példa: Fotós/editor tudás,programozás,politikai és jogi körökben nagyszerüen mozog, 4 évig versenykerékpározott stb.


Politikusi pályán szeretne elhelyezkedni, de nem az a tipikus jó tanuló, megtudja húzni a határt hogy élvezze az életet de produkáljon is valamit.


Elég lobbanékony természet, gyakran verekedik és fszméreget(xd).


Ja és akinek nem esik le én lennék eme személy, nem pedig vmi csaj írta le a szemelyiségem:( sad.


Ha már elolvastad csapj ide egy véleményt és egy kort. Köcönöm cépen.xd



2019. okt. 16. 00:05
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
29%

Ez teljesen oké, hasonló természetű vagyok bár a “fel nem sorolható dolgokat” amiket fogyasztasz nem támogatom. De nem az alapján fogom eldöntena te szavaiddal élve , hogy kivel “jönnék össze”, hogy ki mennyire jól/rosszul mozog politikai körökben..

Miért gondolkozol ilyeneken amúgy 0:05-kor?


17/L

2019. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
48%
Horoszkópot kihagytad
2019. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
29%
Én lehet ossze jönnék veled, olyannak tűnsz akit sok minden érdekel, es tudsz komoly de laza is lenni. Rossz tulajdonságai meg mindenkinek vannak... De aztán amugy ki tudja milyen vagy igazából. 16/l
2019. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
62%

Még mindig a 22-es vagyok;


"Rosszfiús kinézet saját magadra kifogalmazva egyáltalán nem cink my way. Egyszerüen ilyen a stílusom."


Nem erre gondoltam, ez tényleg csak egy vizualitást segítő jelző, nincs vele gond. Abszolút.

Inkább úgy értettem, hogy magának a szövegnek van egyfajta hangulata, kisugárzása, amiből számomra lecsapódik az említett stílus. Ezt kicsit nehezen lehet olyannak elmagyarázni, aki nincs annyira rákattanva az emberek elemzésére / analizálására, mint én, de egy akármilyen kinyilatkoztatásnál a leírt adatoknál sokkal többet árul el az, hogy hogyan mondja el az illető; mi az, amit kvázi önkéntelenül belead magából. Ami átjön, az ízlések és pofonok kategória. Nekem meg azt szokták mondani, hogy túlságosan modoros és kimért vagyok. Van, akinek ez szimpatikus, van, aki meg azt mondja, hogy nem szívesen közelítene felém, ha nem lazítok, mert ez a távolságtartás némileg elbizonytalanító, félelemkeltő hatást kelt, feszengést ébreszt a másikban. Mintha bármennyire is igyekezne barátságos lenni és közel kerülni, direkt behúznék középre egy falat. Szóval ugyanezen az alapon pedig más ugyanekkora eséllyel nem tartaná soknak a te stílusbeli kisugárzásodat, mint ahogy az enyémre is emberfüggők a reakciók.


Akkor szerencsésebb vagy, hogy ezt a hatást nem érzékelted, mert elég bizarr, idegesítő és taszító egyben. :'D


Az a veszélye, hogy nehéz behúzni a határt, nehéz előre meghatározni, hogy hogyan reagál rá a szervezet, legfőképp az agy. Az illető úgy áll hozzá, hogy csak egy kis buli, csak egy kicsit lazítok, aztán egy idő után nem váltja be a kívánt hatást, immunissá válik rá, így próbálkozik valami mással. Abból esetleg egy adag is megkavarja a fejét annyira, amennyire nem számít rá, és irány a lejtő. Nem feltétlenül igaz mindenkire, de sokan gondolják azt, hogy nekik ez nem szükséglet, ők teljesen kézben tartják a helyzetet, ameddig rá nem döbbennek, hogy nos... "KELL". Nagy rockrajongó vagyok, szóval bőven akadnak kedvenceim, akiknek az élettörténetében olvastam ennek a folyamatnak a különféle változatait.

Te életed, nem akarok senkit téríteni, elvégre én is utálom, hogyha más ezt csinálja; ez csak egy vélemény, hogy nekem miért van problémám a dologgal.

2019. okt. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy beképzelt paraszt vagy.
2019. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Jó ez tetszettxd:D
2019. okt. 19. 01:28
 37/37 anonim válasza:
alkohol,ego nem de a többi bejön
2022. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!