Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony fiúk, ti hogy álltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony fiúk, ti hogy álltok önbizalommal?

Figyelt kérdés

Nekem kifejezetten a vékony (kicsit azért sportos) fiúk tetszenek, a maguk minden szepségével; kiálló csontok, kockahas, stb...

De azt vettem észre, hogy hiába imádom őket (sok nőtársammal együtt), ők nem nagyon tudják elfogadni magukat, sőt, férfiatlannak tartják az alkatukat, pedig nem tehetnek róla hogy nem/nehezen tudnak hízni.

Fiúk, ti hogy vagytok ezzel? Illetve a nem vékony fiúk örülnének ilyen alkatnak?


2019. okt. 17. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
E mellé meg társuljon nyávogás, piperkőcködés, sminkelés, szűk farmer a pipaszár lábakra. Tini ideál manapság. Szerintem ezeknek nincs oka az önbizalomhiányra, sok a látens leszbi aki a feminin fiucskákat kedveli
2019. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A testalkatnak köze nincs ahhoz hogy valaki mennyire feminin. Kedves első, nem láttál még tinit..
2019. okt. 17. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én kicsit sportos vagyok, nem annyira nagyon izmos de meglátszik rajtam, hogy sportolok. 175 centiméter magas vagyok és 60kg.

Teljesen elégedett vagyok a külsőmmel, igaz régebben nagyon vékony voltam kb 10kg-val kevesebb... Akkor mindenki piszkált, és szép célpont voltam suliba ha valakinek verekedni volt kedve mert kicsi voltam és nagyon vékony.

De azóta elkezdtem edzeni és már jobban érzem magam, ennek a hatására nőtt az önbizalmam is és teljesen eltudom fogadni magam! :)

16f

2019. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én személyem szerint nagyon utálom hogy vékony vagyok nem túlsúlyos akarok lenni, de nagyon zavar hogy csont és bőr vagyok hiába edzem ezért azt abba is hagytam, hogy ne fogyjak tovább hanem inkább kilókat szedjek először fel. Nem azt mondom hogy ez befolyásolja a minden napjaim, de pl ha tehetem az utolsó pillanatig pulcsiban vagyok, hogy a vékony csuklóm ne látszódjon. Társasági életemet viszont nem befolyásolja
2019. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

azt kihagytam hogy 162 cm 50 kg

17/F

2019. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően tényleg elég sz@ar érzés ha tükörbe nézel és azt látod h mások felkarával egyenlő a vádlid, hiába erős.

Mellesleg elsőhöz, igen skinny farmert hordok(szagatott), nem nem vagyok piperkőc sem nyávogós. Van kiállásom, stílusom és határozottságom, persze ez megtud inogni. Igen elég sok lánynak bejön ez az alkat, de nem értem miért pl xd. Mellesleg énis elég nehéz (annyiramégseezekszerint:D) eset vagyok a 180centimmel és az 55kilómmal. Voltak barátnőim akik szerettek pálcikaként és biztonságban tudták magukat érezni melettem. Idk why

2019. okt. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megvagyok köszi.
2019. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gyulai Dávid Dániel válasza:
Engem is zavar az alkatom. Ráadásul nem is tudok rajta változtatni, ugyanis az orvosom nem engedi. 22/f 158cm 46kg. Ezek után hogy fogadjam el magam?
2019. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!