Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz kezdeményezés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz kezdeményezés lenne?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik, és szünetbe szoktam látni, hogy egyedül áll néha.

Szerintetek gáz lenne ha oda mennék hozzá beszélgetni? 😀



2019. okt. 19. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gáz:D Csak találj ki egy jó témát kezdésnek szerintem.
2019. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert semmi esetre sem szeretném, hogy esetleg az osztálytársai megtudják vagy valami és rajtam röhögjenek. Ez a félelem bennem van, de mindenképp személyesen szeretnék vele beszélgetni először.
2019. okt. 19. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem lenne gáz, egy próbát megért.
2019. okt. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz szerintem. Én mint lány nagyon örülnék neki, ha valaki személyesen próbálna először megismerni. Csak nyílván akkor érdemes felhozni először valamilyen aktuális iskolai témát diákbál, közelgő buli vagy szalagavató stb. (Meg amúgy értékelném a fiú bátorságát, sokszor nehéz rávenni magunkat, hogy egy szimpatikus embert megszólítsunk.)
2019. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 🙂
2019. okt. 19. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Menny nyugodtan
2019. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!