Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek a sorsban? Hogyha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a sorsban? Hogyha nem kellettetek valakinek egyszer majd fogtok?

Figyelt kérdés
2019. okt. 23. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem kellesz valakinek akkor nem kellesz 50 év mulva se, és semmi köze a sorshoz.
2019. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már volt olyan hogy valaki először nem tetszett, és később tetszett meg.
2019. okt. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sorsban nem hiszek. A kérdés másik felére azt mondom, hogy IS-IS. Mindkettő előfordulhat, de gyakoribb az olyan eset, hogy aki nem kell, az nem kell később sem. Viszont tudok olyan esetet (már mindketten idős korban elhaláloztak), hogy a nő kétszer elutasította a fiút, de az kitartó volt, végül összeházasodtak. Született két gyermekük és évtizedekig éltek együtt, hűen egymáshoz. Tehát - esete válogatja, hogyan alakul a sorsuk az elutasítottaknak.
2019. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem, addigra neked nem kellesz ő.
2019. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolódik a sorshoz.. Hogy jön ez ide? Egyébként a másik felében hiszek. Anno gimnáziumban nagyon bejött nekem egy srác el is mondtam neki de lepattintott pár napja (4 évvel később) véletlen összefutottunk. Egyből randira hívott meg irogatott de nekem már egyáltalán nem szimpatikus.
2019. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!