Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osztálytársam küldött 3...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársam küldött 3 fényképet (lány) és mondtam hogy szuperek lettek. Arra válaszolt is hogy köszi meg egy mosolygós smilet. De arra nem válaszol hogy Szia vagy miért nem válaszolsz, miért küldött képet pedig látta. Szerelmes belém?

Figyelt kérdés

2019. okt. 25. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Ezt hogyan szürted le ebből? 😀
2019. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég rám írt egy valamikori osztálytársam, akivel az elmúlt köze 20 évben osztálytalálkozón találkoztam meg néha buszon. Elmondta, mi miatt ír, én is kedvesen válaszoltam neki, szmájlit is írtam. Pár napig beszélgettünk, addigra megbeszéltük azt is, ami miatt eredetileg megkeresett. Azóta hetek teltek el, és még mindig néha rám ír, ilyenekel, hogy "ma nagyon fárasztó napom volt, le is fekszem aludni". Már nem válaszolok neki, hacsak nincs konkrét kérdés. Pedig hidd el, nem vagyok szerelmes belé.
2019. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ember, aki ebből meghatározza, egyébként pedig tini párkapcsolatok kategória.
2019. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!