Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért bámul meg néhány lány...

Miért bámul meg néhány lány néha már annyira, hogy majd kiesik a szemgolyójuk?

Figyelt kérdés
És legtöbbször, ha rájuk nézek, nem az van, hogy gyors elkapják a tekintetüket, hanem tovább bámulnak. Én, ha valakit megnézek és épp rámnéz, akkor gyors elkapom a tekintetem, nem pedig elkezdek farkasszemezni. Vagy pl beszélgetnek egymással, amíg elsétálok előttük, addig csendben maradnak, de végig megbámulnak, aztán megy a suttogás. Tudom ez jelentheti azt is, hogy bejövök nekik, de miért kell annyira nézni, hogy néha már érzem a tekintetüket magamon? 18 f

2019. okt. 17. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Mert tizen evesek vagytok es most ismerkedtek egymassal. 15 evesen enis stiroltem azt akivel szorakozni, jarni akartam vagy ha csak utaltam es kibeszeltuk.
2019. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tetszel neki

Vagy nagyon csunya vagy

2019. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy taknyos az orrod, és elsőre nem akarják elhinni.
2019. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Bejössz nekik és akarják, hogy észrevedd az érdeklődésüket. Még akkor is, ha te ennél szemérmesebb nevelést kaptál.
2019. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Odüsszeusz92 ***** válasza:
Mert baromi szerencsés vagy.
2019. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha látnálak, egyből meg tudnám mondani a választ, de így láthatatlanban tényleg két opció van:

Vagy jól nézel ki és nem bírják levenni a szemüket.

Vagy bűn ronda vagy és nem bírják levenni a szemüket. :D


Remélem segített :D /l

2019. okt. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!