Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem a fiúnál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem a fiúnál?

Figyelt kérdés
Új osztálytárs, elég csendes és az osztályban meg van a társassága és nehéz közeledni felé. Egyetlen kommunikációnk, hogy hazafele elmegy melettem a parkolóban s akkor köszön, mindig előre. Kipróbáltam s akkor is köszön ha úgy teszek, h nem látom, elfordulok vagy ő telefonál, ha én telefonálok akkor viszont nem. Szeretnéj vele beszélni de nem tudom miről... sokat szemezek vele de poker arca van nem tudom mit akar. Tippek, ötletek? 18 évesek vagyunk

2019. okt. 30. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen parkolós köszönésnél menj oda, és kezdj el vele dumálni, általános dolgokról. Közben szemezz, játssz a hajaddal, add a jeleket. Neten való kommunikációval is rá segíthetsz erre.
2019. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hírnök ***** válasza:
Beszélj a suliról pl. valami tanárról kérdezz valamit. Aztán majd megy tovább a beszélgetés
2019. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Kérdezhetsz olyat is, hogy van-e háziállata, vagy mi a kedvenc együttese, játszik-e hangszeren. Keress valamit, ami közös bennetek és onnan sínen vagytok :)

Ha már beszélgettetek, mesélj ;)

2019. nov. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!