Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem egy ilyen fiúnál?

Figyelt kérdés
Szóval ez a srác a suliban a legokosabb, nagyon jó fizikából meg minden ilyen reálosabb tantárgyból és Emellett baromi jól néz ki. Nem az a nagymenő de ahogy lányként látom jól kijön másokkal, kedveskedő ember, nagyon segítőkész, egyszer beszéltem vele akkor is nagyon kedves volt, mint mindenkivel. Egy szóval egy olyan fiú akit minden lány szeretne, okos, kedves, jóképű. (bár érdekes hogy még nem volt barátnője és még nem is smárolt senkivel)Nagyon Félek, hogy én nem kellenék egy ilyen fiúnak, Szerintetek egy átlagos lány próbáljon közeledni felé, vagy esélytelen?
2016. ápr. 4. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
esélytelen.
2016. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Nincs mitől tartanod. Kicsit tedd helyre az önbizalmad és hajrá. Kezd azzal, hogy kérdezd meg magadtól, mitől lennél te rosszabb mint bármelyik másik lány? Meg fogsz lepődni, ha előveszel egy papírt és megpróbálod felírni, mitől jobb nálad bárki más, valószínűleg a papírlap előtted tök üres marad. Egyedül az a fránya önbizalom, az nagyon fog hiányozni, akár vele, akárki mással szeretnél ismerkedni.
2016. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mért van naponta 50 olyan kérdés, hogy tetszik XY akivel a.) nem beszéltem soha; b.) egyszer beszéltem vele. A kérdés van-e esélyem. Mi honnan tudjuk ? Már ne is haragudj... Kérdezd meg tőle, lehet örülne is, vagy elhajt. Ha meg nem mered hagyd a francba, legyél nő és várd meg míg felszed valaki, ilyen egyszerű... Fantasztikus kort élünk.
2016. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerd meg jobban, beszélj többet vele, és akkor a kérdésedet te magad tudod majd megválaszolni. Ha pedig "mindenkivel kedves" típusú srác, akkor biztos hogy nem haragszik meg azért hogy odamész hozzá. Azt meg nem tudhatod hogy az ő szemében te átlagosnak számítasz-e.
2016. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Ha az intelligencia és a kedvesség ennyire megnyerő, akkor miért nem tolonganak a lányok az ajtóm előtt?

Jaaa, mert nem nézek ki jól :')


Amúgy igen,van esélyed.

2016. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező! :)


Barátom is első tanuló, és jó matekes remek logikai képességekkel. Mások szerint nem néz ki jól, nekem viszont olyan mintha egy istenszobor lenne xDDD


Én sem gondoltam hogy valaha is kellenék ilyen fiúnak, pláne hogy nem vagyok a legokosabb. Mégis kezdeményezett, aztán meg rájöttem, hogy több szeretne lenni barátnál. Mikor tudtomra elmondhatatlanul boldog voltam. Azóta is járunk és minden nap elmondja hogy gyönyörű vagyok meg minden ilyen szarság amit nem gondolok magamról :3


Remélem ösztönzően hat rád a sikersztorim


A tanácsom annyi, hogy eleinte barátkozz vele. Ne az legyen hogy egyből az esélyeid latolgatod

Csak lazán ;) sok sikert

2016. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos történet :)
2016. ápr. 4. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!