Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek tetszik, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszik, ha egy fiú sportol, hangszeren játszik, van jogosítványa, és még több dologhoz ért?

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Igen de nem ezért fogok összejönni valakivel de jópont az biztos :)

17L

2019. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Nyilván jó pontnak számít, meg értékeli az ember, de nem ez lesz az ok ami miatt valakivel össze jövök.
2019. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen ez egy jó pont.

17L

2019. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
46%
Nem.
2019. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fuckboy
2019. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A fuckboy pont az, aki nem ért semmihez, csak ahhoz, hogy az ecset feje be legyen lőve :D
2019. nov. 1. 15:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért én már találkoztam olyan sráccal, aki alapvetően teljesen értelmes volt, udvarias, olvasott, hangszeren is játszott stb., aztán mindenkit csak megdugni akart, beleértve engem is, miután jól elhitette, hogy "ő nem olyan". Haha.

Bocsi az offtopicert😅

Viszont a kérdésedre válaszolva, igen, ezek a dolgok bejönnek. Ha a srácnak van hobbija, érdeklődési köre, fejleszti önmagát, az mindig jó pont, de önmagukban nem feltétlen elég.

2019. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, tetszik. Jó pont hogy sok minden érdekli. 18/L
2019. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem elsődleges dolgok, de nagyon bejön amikor látom vezetni... Szeretek vele autózni. A sport is király. A hangszer is...😁
2019. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem a szövege az,ami vagy megfog azonnal,vagy nem :D. De nyilván ezek közül mind jó pont :)))
2019. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!