Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, más se szereti, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, más se szereti, ha bókolnak neki/udvariaskodnak vele?

Figyelt kérdés
Vagy csak én nem tudom értékelni, ha a fiú kinyitja nekem az ajtót és előreenged, ha segít leszállni valahonnan, ha mondok valamit, mire ő kijelenti, aranyos vagyok, a legkisebb tettemért is megdícsér, hogy "ügyes vagy", és tényleg minden módon próbál kedveskedni és dícsérgetni, hogy milyen szép vagyok? Úgy érzem, nem ettől fogok beleszeretni egy srácba, olyan kellemetlen és erőltetettnek tartom az egészet, oké, szépnek tart, de nem ettől fog megjönni az önbizalmam se (ami amúgy nincs), inkább társalognánk normálisan ahelyett, hogy agyonbókol. Nem tudom értékelni, fölösleges kedvességnek tartom, az "ügyes vagy" dícséreteket meg egyenesen mintha egy kutyához címezték volna, aki megtanult egy új trükköt. Más is így van vele, vagy én vagyok ennyire más, hogy értékelni se tudom a srác kedvességét? 17/L

2019. nov. 1. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Nálam az ajtóban előre engedés alapvető illem (női egyenjogúság ide vagy oda, ez már hagyomány). A bókok számomra jól esnek, meg kell tanulni őket fogadni, tény sokan nem tudják és ennek az egyik oka az önbizalomhiány a másik meg, hogy sokan nem részesülnek bókokban, ezért szinte váratlanul éri őket egy. De vannak határok, a sok bók tényleg zavaró lehet és tény, hogy nem emiatt szeret valaki bele a masikba. Illetve az “ügyes vagy” tényleg sok esetben lekezelő, és kutyás:D
2019. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jól esik ha kedveskedik velem valaki, vagy udvarias velem. Nyilván ha csak ennyi van benne, attól nem szeretek bele valakibe, de nálam például biztosan egy plussz pont ha valaki ilyen. Itt nem az erőltetett, direkt bókokra gondolok, hanem amikor érzem hogy komolyan, szívből gondolja valaki. Én értékelem amikor valaki udvarias, kedves velem. Viszont azt is fontosnak tartom hogy mi is megdicsérjük a fiúkat, ne csak ők minket.
2019. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Worüber möchten Sie sprechen, wenn Sie blöd sind?
2019. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Majd eljön az idő amikor örülni fogsz ennek. Mert ha nagyobb leszel akkor már később neked is teljesíteni kell és a fiúk között nem könnyű. Akkor minden apró segítséget és bókot szívesen fogsz venni, de ez a korral jár, majd később megtudod.

Viszont most jobban szeretnéd, hogy úgymondd egyenjogúnak kezeljenek? Vagy miért zavar ez?

2019. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi segít levenni valamit egy magas polcról, amit nem érek el, vagy felemel valamit, amit nem bírok el, az más, mintha megdicsér hogy "ügyes vagyok", mert az halál leereszkedő. Szóval van különbség a figyelmesség és a szexizmus között.
2019. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Látom ezzel nem sokan vannak így, de én is ilyen vagyok. Általában az ajtóban szoktak sokat előreengedni, de engem nem zavarna ha nem engednek előre. Nem sietek sehova.

Bókolni már nem szoktak. Még általánosban volt ilyen a fiú osztálytársaimnál, de ők csak hülyeségből mondták és már azt sem szerettem, mindig mondtam, hogy nem is vagyok pl szép vagy amiket mondtak még. 😅

16/L

2019. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bele én sem fogok ezektől szeretni egy fiúba, de személyszerint nekem minden bók megdobogtatja a szívemet, ami érzem hogy szívből jön és nem begyakorolt ágybavivős szöveg. Az előreengedéssel pedig úgy vagyok, hogy mindig mosolyogva megköszönöm, mert egyre kevesebb fiú csinálja. De ismerek olyat, aki hatalmas feminista, na ő kiköveteli, hogy a srác menjen be előtte, de ezen látszik, hogy a fiúnak is kínos.
2019. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon imponál ha egy fiú kedves/udvarias velem...és nem úgy beszél velem,mint egy kutyával...


Az a dicséret hogy "ügyes vagy" néha kicsit idegesítő,de attól is függ hogy ki mondja és miért.

2019. nov. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
#3 Senkit nem érdekel a német tudásod. :)
2019. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet eddig nem a megfelelő sráctól kaptad a dicséretet.
2019. nov. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!