Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha a fiúk bókolnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NagyTibirka kérdése:

Lányok ha a fiúk bókolnak nektek, de olyan bókokkal ami a melletekre, vagy a feneketekre vonatkozik szeretitek?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam példáúl megdicsérte az egyik lány mellét azt mondta pont olyan kért karácsonyra,vagy egy másik eset csak simán rákérdett valaki arra hogy előtte levenné a melltartóját(persze ezt nem mondta komolyan),erre a lany mosoloyogva nemet mondott.

Ha van hasonlo tapasztalatotak irjatok mar le legyszives


2016. dec. 23. 14:45
 1/9 anonim válasza:
90%
Én utálom az ilyet mindenki olyantól, aki nem a párom. Nem egy db hús vagyok.
2016. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem ez is változik emberenként, mint sok más tulajdonság is. Szóval biztosan van aki szereti.
2016. dec. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez helyzettōl függ, meg attól ki mondja. Ha egy idegen, akkor pofán vágnám. Egyébként ha egy helyes srác mondja lehet imponálna, de egyben kanosnak gondolnám,ami nem túl elōnyös. Tehát helyedben nem sūrūn mondogatnék lányoknak ilyet(persze a ribiknek mondhatod😀)

16/L

2016. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ha a párom mondaná, az oké lenne. viszont ha egy idegen, akkor pofán b.a.szn.á.m :) már csak azért is mert nem egy kis értéktelen r.i.b.i vagyok


18.L

2016. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó fej osztálytársam és nem 1 tök idegennek mondta amugy,nekem valami olyasmi jutott eszembe hogyha tetszik egy lány és már többször beszélgettem vele és ha egy ajtóhoz érünk előre engedném és azt mondanám neki hogy csak azért engedtem előre hogy megnézhessem a fenekét akkor hogy reagálna?
2016. dec. 23. 19:42
 6/9 A kérdező kommentje:
persze udvarlás céljából
2016. dec. 23. 19:44
 7/9 anonim ***** válasza:

sztem ha mosolyogva meg kedvesen mondod, akkor oké

nekem bejönne ez:D

2016. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha idegen lenne a személy akkor simán elengedném a fülem mellett, a legjobb (fiú) barátom szokta a felsorolt testrészeimet dicsérni de általában elpoénkodom. szerintem az utóbbi estben nincs semmi bántó.
2016. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szegény srác :(
2017. jan. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!