Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne gondoljana...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne gondoljanak fakenek?

Figyelt kérdés
Felig angol vagyok, es ebbol kifolyolag a nevem nem magyar.. ezert ha neten ismerkedek, eszmeletlen mennyisegu ember hiszi, hogy kamuprofil vagyok es rogton letiltanak🤷🏼‍♀️ mit tehetnek ellene?
2019. nov. 3. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj be bemutatkozásba mondjuk egy angol meg egy magyar zászlót vagy nem tudom, és akkor hátha megértik.
2019. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt nemtudom. Viszont ha valaki jobban utánad keres akkor pl. Szüleidet megtalalálja (ha fent vannak az adott közösségi oldalon) és láthatja, hogy nekik is angol nevük van vagy csak az egyikőjüknek. Max még azt tudom tanácsolni hogy ne 1 db képed legyen fent hanem 5-6 és akkor abból már látszik, hogy nem vagy kamuprofil.
2019. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Pont igy van a biomban, sajnos viszont ennel tobbet nem tudok tenni.:D

Koszi a valaszokat:)

2019. nov. 3. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, ja, legyenek láthatóak mondjuk a szülinapi köszöntések, legyen fent rólad pár kép, posztolj néha valamit, nem kell sok mindent, csak érted :)
2019. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!