Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért volt a csajjal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért volt a csajjal?

Figyelt kérdés

Szóval, voltam randin egy csajjal, amúgy szép csaj, csak a randin állandóan fingott, próbálta leplezni, hogy félrenézett, de olyan büdös volt, hogy, már rákérdeztem, hogy mi ez a szag, ő meg elvörösödött, azt mondta nem érzi, úgy volt, hogy még elmegyünk sétálni, de ő azt, mondta, hogy siet haza, beszrhatott?

Most ez mi volt?

Amióta hazajöttem ezen gondolkozok...



2019. nov. 6. 22:00
 1/8 anonim válasza:
Lehet hogy a lány éppen valami rosszat evett.
2019. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Puncipuki
2019. nov. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
biztos romlott saláta xd
2019. nov. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rosszul volt, de a talit nem akarta lemondani. Beszéltetek azóta? Kérdezd meg, hogy minden rendben van vele?
2019. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, azt mondta nem akar többet találkozni velem...
2019. nov. 8. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát tesó akkor te nagyon nagy pancser lehetsz barátom, minek kell szegény lányt zavarba hozni? Lehet hogy valami rosszat evett előző nap vagy nem tudta vissza tartani. Nem is csodálom hogy többet nem akar veled találkozni
2019. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet ő meg azt hitte te pukiztál, mert nem is ő volt büdös. :)
2019. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindegy már úgy is megdugtam
2019. nov. 8. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!