Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éreztessem vagy tudassam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreztessem vagy tudassam egy 4 évvel idősebb csajjal, hogy komolyan gondolnék egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolultabb ennél a helyzet,de hát nem akartam mindent a kérdésbe írni.

Szóval ugye eleve gáz a korkülönbség. Meg hogy nem vagyok magasabb nála,egy magasak vagyunk,kigyúrt állat sem vagyok stb :)

De mikor elsőnek megláttam már lehidaltam. A személyiségétől,a stílusától meg a kinézetétől is. Aztán 1 hónapja személyesen is találkoztunk,kis duma és azóta ő a világ,annyira elvitt magával. Semmi nem tud kikapcsolni,ami alatt elfelejteném átmenetileg.

A dumcsi pozitív volt,valamennyire,mert amellett,hogy a zavartól alig tudtam beszélni,tök kedvesen mosolygott és sokszor megjegyezte,hogy tök aranyos meg cuki vagyok. Én is így enyhén tettem pozitív megjegyzéseket,de a külsejére még nem mertem :D

A másik bibi,hogy kijelentette(nem nekem),hogy őt most egyelőre nem érdeklik a férfiak és nem akar kapcsolatot. Szal egyelőre az kéne,hogy valahogy közelebb kerüljek hozzá,ami nagyon fontos,hogy meggyőzzem erről a hatalmas rajongásomról,vagy hogy mondjuk én legyek a sorban az első,ha majd akar kapcsolatot :D Nem igazából nekem az is nagy dolog lenne ha össze haverkodnánk.((igen,sztem van barátság fiú és lány között,van 2 csaj haverom szóval :D)) Mert még a személyébe is bele vagyok zúgva és megtisztelő lenne egy ilyennek a baráti körébe tartozni. :D Van 1-2 közös tulajdonságunk is így e tekintetben és jól kijövünk,csak én csendesebb vagyok.

Pénteken találkozunk megint szóval elég vakon megyek bele ebbe,személyre szabott ajándékokkal tűzdelve. Nem tudom,mit és hogyan csináljak/mondjak. Egyelőre az is rohadtul feldobna,ha venne annyira komolyan,hogy így haverilag "becsatlakozhatnék" az életébe. Még jó,hogy kevés van neki,különben még annyi esélyem se lenne. :D

20-24


2019. márc. 27. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ne akard meggyőzni a hatalmas rajongásodról, mert azzal csak elriasztod. Ha kijelentette, hogy nem akar most kapcsolatot, akkor tartsd tiszteletben.

Kezeld úgy mint havert, és hagyd hogy az idő közelebb hozza hozzád.

Az ajándékozgatást se túlozd el, mert azzal is zavarba hozod, inkább hívd meg egy étterembe.

A viselkedésedre is figyelj, leplezd a rajongásodat egyelőre. Engem pl. nagyon tud taszítani, mikor leszögezem, hogy barátok vagyunk, de közben úgy néz rám hogy látszik mindjárt elcsöppen. Azt érzem ilyenkor nem is a szavaimra figyel, hanem azon spekulál hogyan tudna közelebb kerülni, vagy rátérni intim témákra.

Légy türelmes!

2019. márc. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne kapkodd el a dolgokat, várj ki! Úgy tűnk, hogy most csak annyi vagy neki, mint egy kisöcsi (tök aranyos meg cuki). Ebből kellene lassanként továbblépni sok türelemmel és óvatosan!

Sok sikert!

2019. márc. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ne közelítenék. Nem látom értelmét.

F.

2019. márc. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oh hát azzal nincs probléma,hogy takarjam,eddig is azt csináltam és lazán dumáltam vele mint egy átlagos haver,csak annyi,hogy néha a végtelenül kedves stílusa miatt zavarba jövök.

Nem kapkodom el nyilván,mert minek amúgy is ha nem akar,azért is írtam,hogy már az is nagy dolog lenne,ha ilyen rendes haverok lennénk,kicsit és írogatnánk olykor,mert amúgy nem lakik közel.

2019. ápr. 5. 22:55
 5/5 Choler ***** válasza:

Te nem haverkodni akarsz vele,ezt le is írtad.Ergo: az nem fog működni.Főleg amikor felszed egy pasit,akinek mindenféle pózban a farkán fog forogni,és te ezzel tisztában is leszel.

Szóval legközelebb hasonló szituban mond el neki,hogy csak kezdjetek el kavarni,és lesz ami lesz.Mert kívánod (de mocskosul),és nem akarsz forogni rajta,hogy nem próbálkoztál be.

Som esetben ez a nem kell kapcsolat,csak egy önvédelmi rizsa.De egy kötetlen kavarásban amiben nyugodj meg nem csak szex lesz,hanem jobban megismeritek egymást,a nő ugyanolyan könnyen vált és akar birtokolni,mint te őt.Főleg ha a szex jó...

2019. dec. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!