Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom látta, hogy hüvelygo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom látta, hogy hüvelygombára való hüvelykúp van nálam, szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen, de biztos hogy látta a gyógyszeres dobozt, amire nagy betűvel rá van írva, hogy micovag. És szerintem ismeri.

És félek vajon mit gondol rólam, hogy esetleg nem vagyok elég higénikus vagy hogy a fia elkaphatja tőlem, vagy hogy akár ő tőlem, ha utánam wc-zik.

És kicsit kínosnak érzem:( :(


Szerintetek ne érezzek így?

Amúgy aranyos és kedves az anyukája és szeret engem, de most kicsit kellemetlenül érzem magamat.



2019. nov. 6. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem kell kellemetlenül érezned magad. Ez mindenkivel megeshet, nem hinném hogy ezért elítélne téged, vagy éppenséggel rossz véleménnyel lenne rólad.
2019. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mármint bocsi a barátom anyukája látta* elírtam a kérdést:S

A barátom meg tudja, mert elmondtam neki, hogy ez van és emellett nem lehet szerelmeskedni.

Úgyhogy igazából az anyukája mistt érzem kellemetlenül magamat


Köszi a válaszodat!:)

2019. nov. 6. 22:34
 3/11 anonim válasza:
94%
Már csak azért sem kell izgulnod, mert a férfiaknak a gyógyszer ismeretuk az aszpirin meg a robitussinnal befejeződik :D
2019. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Ciki! Tutira nem nyál ki mostanában 😣
2019. nov. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
"nyál"
2019. nov. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell emiatt kellemetlenül érezned magad, hiszen bárkivel megeshet.

Egy normális ember nem fog rá reagálni, tudja, hogy ilyen előfordul és megy az élet tovább.

2019. nov. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Egy normális nő tudja, hogy nem csak higiénia okok miatt lehet elkapni gombát, szóval ne aggódj.
2019. nov. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Sokkal normálisabb az, ha valaki kezelteti és elmegy rendszeresen nőgyógyászatra...
2019. nov. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neki is van.
2019. nov. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat akkor nem agyalok rajta tovább!:):) Remélem hamarosan elmúlik és jó messze elkerül örök életre ez a gomba:)
2019. nov. 7. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!