Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek egy fiúval aki füvezik?

Figyelt kérdés
Ezt ne úgy képzeljétek hogy mindenem rámegy és ne úgy nézzetek mint csak a függő, volt mikor 20 napig nem csináltam volt mikor 4 napokig nem nagy rendszerességgel csinálom de ha lenne valaki érte letenném 1-ről a 2-re hisz szeretném is megtenném érte ha zavarná 17f értelmes válaszokat és kort is írjatok ,köszi:)
2019. nov. 8. 23:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem. 17\L
2019. nov. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Dominik, ne Gyakorizz mondtam már!
2019. nov. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Én simán összejönnék vele:D nem gond, ha füvezik
2019. nov. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Semmiképpen.

Volt itt egy ilyen ember, ő is azt írta, hogy le tudná tenni.

Aztán tovább figyeltük, kérdeztük - és kiderült, hogy nem.

Azóta keményebbet használt, majd egy év múlva ment elvonóra.

2019. nov. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Pár éve csinálom már keményebben még nem gondolkodtam szerintem ember függő de akkor leteszem legbelül tudom nem kéne
2019. nov. 9. 06:50
 6/21 WSS Farkas válasza:
81%
1:Minek kezdted el?2:Ha leteszed,valoszinű nagyobb esélyed van rá,h normális lányt találsz.Nem egy szétcsuszott szét lőtt füves bigét.Szerintem!!!!!
2019. nov. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%
Azta mennyi buta komment. Látszik hogy Magyarországon még mindig érezhető a cannabis demonizalasa. Attól függ milyen beállítottságú lányt keresel. Ha olyat aki szeret chillezni, nyugodtabb életvitelt részesíti előnyben akkor szerintem nem gáz. Ha kicsit pörgősebb, celratorobb lányt szeretnél ott már kevésbé fér meg a smoki.
2019. nov. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat nem tudom mennyire számít de ment a zöld kéz:D
2019. nov. 9. 10:44
 9/21 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, hogy le tudod-e tenni.

Mikor kezded el?

2019. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ma, nem érzek elvonási tüneteket rég nem is vettem csak pont jó helyen vagyok és igen, ezért vannak a nap kihagyások
2019. nov. 9. 11:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!