Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan lánnyal aki füvezik bizonyos időközönként?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam vele először. Mesélt sztorikat, hogy többször részegeskedett már, füvezett a haverokkal, stb... Az akkor párjának azt mondta, hogy haza megy, de ő más sráccal ment el máshová autóval. Azt állítja soha nem csalt meg senkit (na de ki tudja persze). Mit szóltok ehhez?
2019. márc. 23. 16:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%

A fű nem érdekelne, sem a pia

De ha én vagyok a palija akkor ne autókázzon más csávókkal éjjel, úgy, hogy hazudik nekem, meg amúgy se

2019. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
31%

Tehát járnék-e, egy piás, drogos, tiniribivel?


Nem, mert nem vagyok nettó idióta!


De ha fullos, 1-2 patront kapna.

2019. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen lányra (csitrire) rá sem néznék nem hogy még összejöjjek vele. Sose volt barátnőm de az ilyeneket kerülöm. Az más tészta ha lelkileg szarul van és hasonlit rám, nem pasizgatott nem öltözik ugy mint egy mai ribi hanem csak a lelki problémákat akarja elfedni vele, mert akkor le lehet szoktatni és jobb kedvet csinálni neki, tehát az változhat, de ha egy kis jele van annak hogy hűtlen, szoval más fiukkal (vagy akárhogy) bulizgatni jár kilőve, ha más fiukkal foglalkozik akkor is kilőve, hűtlen. +Fiu lány barátság NINCS.
2019. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Voltak neki kalandjai is egyébként. Én is úgy vagyok vele, hogy esetleg csak szexre, komolyabbra nem tervezek vele.
2019. márc. 23. 17:17
 5/26 anonim ***** válasza:
15%
Hát, nekem az kicsit fura lenne.. Bármint, én olyan lányt szeretnék akinek még nem volt senkije, akivel egy életre együtt lehetek első és utolsó az életébe (tudom, ilyen már NINCS).. De ha az az ára hogy 18 évesen elveszítsem hogy egy ilyen csitrvel legyek együtt, akkor inkább felakasztom magam ahogy terveztem, mert ez se egyedül se ilyen csitrik társaságába Nem jó..
2019. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Mindenki más beállítottságú, de az valóban elszomorító, hogy 19 évesen nincs észnél.
2019. márc. 23. 17:55
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2019. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

Fiatalság bolondság :D

Sajnos a környezetemben, rengeteg a füves. ismijeim 80%a kb, én ha meghallom, hogy a csaj füvezik onnantól nem szoktam komolyan venni.

Nem jönnék össze ilyennel. Ha összeis jönnék, akkor csak ennek szabadna hibájának lenni, az hogy egyszer kétszer iszik az nem zavar, de ha nélkülem akkor talán egyből lapát :)


Előttem szóló, te csak ne tervezgesd a felakasztást! Majd kimászol ebből a helyzetből! én mikor ilyen helyzetben voltam elmentem dolgozni, hogy ne unatkozzak, melóba rájöttem mik a céljaim és azokat hajtom, 21 évesen, saját családi házam van (nem albi) saját autóm, amit készülök lecserélni egy szép bömösre (vagy mercire, nem döntöttem el) és van egy motrom amit most készítek fel a szezonra, hogy mehessek pályázni. Én is sikertelen vagyok a nőknél, naés? Elkezdtem edzeni, idővel meg is látszik majd, és onnét önbizalmam is lesz.


Nem kertelek, menj el dolgozni, mert túl sok a sabadidőd amit nem tudsz értelmesen kihasználni.

2019. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
8-as miért ne? Nekem semmi mást célom nincs, semmi nem érdekel azon kívűl hogy legyen mellettem valaki aki viszont szeret. és igy hogy nekem ilyen sose lesz, és 18 évesen már ennyire lekéstem az egészről, nekem igy semmit nem ér már az élet. Mindenkinek van célja, nekem csak ennyi, más nem köt le és nem érdekel. Szerintem igy nem csoda hogy feladtam. De neked sok sikert, ügyes vagy biztos tudod milyen boldognak lenni valakivel
2019. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%
Életemben nem volt csajom, semmiben nem voltam sikeres, de nyugodtan sajnaltasd magad 18 évesen miközben semmiről nem kestel le. Neked még nem kell azon paraznod ha meglatsz egy 22eves nőt és mit mondj neki ha szexelni akar, de felni fogsz mert semmi tapasztalatod nincs és inkább nem folytatod a csevereszest.
2019. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!