Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek egy fiúval aki füvezik?

Figyelt kérdés
Ezt ne úgy képzeljétek hogy mindenem rámegy és ne úgy nézzetek mint csak a függő, volt mikor 20 napig nem csináltam volt mikor 4 napokig nem nagy rendszerességgel csinálom de ha lenne valaki érte letenném 1-ről a 2-re hisz szeretném is megtenném érte ha zavarná 17f értelmes válaszokat és kort is írjatok ,köszi:)
2019. nov. 8. 23:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Rendben van: itt vagyunk, és figyelünk.

Írd meg majd, hogy mi a helyzet!

2019. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Írj privátot ha szeretnél beszélgetni a témáról
2019. nov. 9. 11:57
 13/21 anonim ***** válasza:
Csak ha ad nekem is.
2019. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
😂
2019. nov. 9. 13:25
 15/21 anonim ***** válasza:
3 évig minden nap szívtam. Aztán egyik napról a másikra letettem. Fura volt de egyáltalán nem volt elvonási tünet. Aki még nem tudja letenni annak mentális függősége van. Aki mást mond az hazudik. ✌️
2019. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%

Miért gáz ha füvezik?

Azok mondják, hogy a fű az durva meg, hogy csak a narkósok használják, akik még sosem próbálták... az alkohol durvábban kiüt.

2019. nov. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Én fiú vagyok és megjegyzem hetero :D! De én a lányokat úgy nézem hogyha 3 hetente beszál egy jó kis cigibe vagy esetleg elég ritkán vesz is azt el fogadom. Mivel én is csinálom alkalmanként, de még arra is azt mondom, hogy oké. Ha mondjuk olyan 3 max néha 2 havonta ekizik vagy speedezik, mivel még ezek sem okoznak olyan erős függőséget attól még, hogy szintetikusak! Ezeket már csak nagyon ritkán nyomom, ekit már max nyáron fogok sziget fesztiválon. Mert ez azért tényleg erős pszichikális függőséget okoz. Speed az meg olyan 1,5 havonta megy, mert az elvileg nem is butít annyira mint az eki. És a lejövőjét meg túl lehet éllni, ezek után meg gyengébb drognak minősűl mint az eki. Csak sokan nem tudják a trükköt, hogy hogyan lehet csíllapítani azt a lejövőt (nem a fűre gondolok most)
2019. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
És én ha lány lennék is ugyanígy néznék a fiúkra kb... Viszont ha mondjuk az lenne, hogy én teljesen le akarnám rakni ezeket a cuccokat, viszont a csaj erőltettné, hogy “ó hát csináld, akkor legalább egy jó cigi néha” ez is megeshet és ez lehet rontana a kapcsolatunkon. De ha normális a lány, akkor úgysem csinálná ezt szerintem!
2019. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kérdező: figyelünk továbbra is.

Ne foglalkozz azokkal, akik kábítóznak.

A saját életükről van szó. Neked meg a tiedről.

2019. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Rendben
2019. nov. 11. 08:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!