Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van ez velem mindig?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez velem mindig?

Figyelt kérdés

Az van, hogy akarhanyszor elkezd alakulgatni a helyzet egy fiuval, valami mindig kepbe jon, valami baratnoje.

Eloszor is, megismertem egy fiut taliztunk parszor jo volt meg minden, aztan egyszercsak felhozta az exet hogy gondol meg ra meg ilyenek. Pedig az elejen azt mondta mar tullepett, bizonygatta is. Aztan nekem fajt ez hogy megszakadt.

Aztan volt egy olyan fiu akivel baratsagnak indult, volt baratnoje. Amikor talalkoztam vele masodjara akkor ramnyomult. Lekapott, szerintem ha en engedtem volna meg is d*ugott volna. Mondta hogy k*urvara bejovok neki. Otthon meg irta hogy "baratsag extrakkal?" Na ezz annyira undorito volt..

Nem sokkal ezutan volt egy masik fiu, tetszett nekem es kiderult hogy neki is nagyon bejovok meg minden jo. Talalkoztam vele, csok tapi meg ilyenek voltak (lehet amugy korai a tapizas az elso talin de en valahogy mindig ilyen hatassal vagyok a sracokra pedig semmit nem csinalok csak szimplan beindulnak tolem ahogy kozel vagyunk, ez kivetel nelkul igy szokott lenni, meg mondhatni a mai vilagba mar semmi nem korai). Jol ereztuk magunkat beszelgettunk is. Mikor kisert haza, egyezercsak csendes lett alig szolalt meg lefele nezett mint aki nem is itt jar agyilag. Kerdeztem tole mi van vele, folyton olyanokat mondott ne haragudj. Mondom miert. Kerdezgettem tole dolgokat es nem is figyelt ram. Visszakerdezett hogy mondd. Ahh.. Azt mondta hogy ugy erzi neki hianyzik meg a legutobbi baratnoje. Varatlanul jott. Kerdeztem hogy akkor nem akarsz semmit? Nem valaszolt megint megkerdeztem kimondta hogy nem.. Levettem a felsojet visszaadtam neki elkoszontem es otthagytam. Ez igy ennyi volt.

Kesobb jott egy masik fiu (aki bejott nekem), kezdett mar alakulni a dolog erre kiderul baratnoje van.. De ugyanugy viselkedett velem ahogy elotte, aztan meg vegulis a baratnojevel maradt mert mar koszonni se koszonunk.

Na de ez miert lehet igy velem allandoan? En nem vagom. Ez igy annyira tre. Sose jutok el egy palival hogy osszejojjunk. Es nem rajtam mulik sosem. Kezd unalmas lenni.

Valaki nincs meg igy, vagy mit gondoltok errol?

17, lany



2019. nov. 15. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Talán ha az első találkozókon nem tapiztatnád le magad, meg nem csókolózgatnál akkor komolyan is venne valaki. Milyen érdekes hogy a 3.srác is azután hozta fel az exét miután ezeket megtette veled. Érdekes akkor nem hiányzott neki annyira. Nem te, hanem a viselkedésed indítja be a srácokat, egy kis tartásod azért lehetne. Talán ha majd már értelmesen tudsz viselkedni, akarni is fog tőled valamit egy értelmes srác.
2019. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat neked erdekes ez a valaszod, mar ne is haragudj. Nem akarnam bizonygatni amugy senkinek a viselkedesem, de most ez alapjan ugy erzem hogy teljesen nem ram vall amit feltetelezel. En tudom magamrol hogy milyen vagyok😅 Nem megyek bele ugy dolgokba mint a legtobb lany, sot meg igy is azt mondjak hogy lehetnek nyitottabb is, nem szeretik a szegyenlos lanyokat stb. Mindig ezt kapom hogy ne legyek szegyenlos. Ez van bennem allandoan hogy szegyenlosnek gondolnak es talan ha picit jobban atelem a talit hogy mondjuk egy erintest megengedek, akkor csaknem leszek szegyenlos. De mar nem is erdekel. Inkabb hallgatok magamra es nem erdekel ha azt mondjak szegyenlos vagyok. Inkabb mondjak ezt minthogy r*ibanc lennek. A legtobb lany mar az elson l*szopja a sracot meg lefekszenek ilyenek. En biztos nem leszek olyan. Olyan kepet se szoktam kuldeni sosem meg semmi. Nem jo mondjuk ha felenk a lany, az meg gaz ha nagyon bevallalos es konnyuveru hogy mar megvan a sracnak. Valahol a ketto kozt kell lenni, es en szrintem igy vagyok. Es tudom magamrol hogy normalis lanynak vagyok mondhato, vannak elveim. Csak haar kiirol egy ilyen kerdest, egybol en vagyok akinek komolytalan a viselkedese. Nem szeretem az ilyen rosszindulatu embereket.
2019. nov. 15. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Nincs szerencséd, keresgélj tovább, és nagyon jól csinálod hogy nem engedsz többet csóknál és tapinál az első talin mert látod hova vezetett volna egyiknek sem volt komoly szándéka, csak barátság extrákra vágytak, és mikor látták hogy nem adod magad rögtön hagytak azonnal.

Ne szomorkodj, inkább örülj hogy megszabadultál tölük és arra tényleg ügyelj hogy összejössz is egy fiúval semmiképpen se feküdj le vele rögtön, mert lehet komolytalanok szándékai és idővel úgyis kiderül ha nem sieted el a dolgot.

Keress tovább

2019. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt arról lehet szó hogy olyanokkal hozott össze eddig a sors akiknek csak addig kellenél míg megfektetnek. Amint látják rajtad hogy nem vagy vevő erre, valami kifogást kell találni hogy miért rázzanak le. A tipikusan pávák jönnek be neked egyébként? Gondolom az értelmesebb fiúknak is bejönnél, csak lehet ő róluk nem veszel tudomást.
2019. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a tipikusan pavak jonnek be. Mondjuk en nagyon valogatos vagyok az teny, kulsoleg belsoleg egyarant. Nem mindegy hogy milyen az adott fiu. Sok mindent tudnek errol mondani de a lenyeg hogy megfogjon. Eleg ritka hogy valaki tenyleg megtetszen, de akkor az nagyon. Orulnek neki ha jonne vegre normalis ertelmes srac is akiben kivul belul minden oksa.
2019. nov. 15. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha mindegyik lesmárolt és letaperolt akkor csak nem vagy válogatós, se szégyellős. Másrészt ne az alapján cselekedj, hogy mások mit szoktak csinálni. Valószínűleg azt látják rajtad, hogy könnyen kapható vagy. Nem kritizálni akarlak, de férfi szemszögből ez jön le. De hát erre voltál kíváncsi.


További sok sikert.

2019. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!