Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mièrt csinálhatja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mièrt csinálhatja?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztalyomba egy csomot hulyeskedtunk egyutt Meg ilyenek is most ujra össze jött az exevel vagyis probalkoznak szerintem es tokre bunko lett velem folyamatosan beszol es kocsogoskodik velem... PEDIG a baratnoje baratnoivel jobban van.
2019. nov. 4. 21:04
 1/6 A kérdező kommentje:
osztàlyomban* csomót* hülyéskedtünk*együtt* meg* újra*ex-ével* probàlkoznak*tökre*bunkó*beszól*és*köcsögösködik*barátnöje(nincs hosszú ö-m) baratnöivvel(szintén az ö probléma) jóbban*(remélem így írjàk) CSAK A HELYESÍRÀS B*ZIKNAK!!!
2019. nov. 4. 21:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyan csinálj magadnak felesleges munk, első bekezdés.
2019. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Munkát* :)
2019. nov. 4. 21:23
 4/6 A kérdező kommentje:
kicsi m-el :)
2019. nov. 4. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy srác az osztályomban, korábban egy csomót hülyéskedtünk együtt. Most újra összejött az exével (vagy csak próbálkoznak, nem tudom biztosan). Azóta nagyon bunkó, folyamatosan beszólogat nekem. Egyébként a barátnője barátnőivel jóban van, ha ez számít
2019. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó inkàbb újra kiírom haha 😂
2019. nov. 5. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!