Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közelítsek felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kelmer25 kérdése:

Hogyan közelítsek felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítségeteket kérném mert elég tanácstalan vagyok. Van egy 10.-es lány (én 11.-es vagyok, egy suliba járunk) és eléggé megtetszett. Tegnap volt az iskolabál ahol ott volt, de már csak akkor vettem észre amikor ment el. Azt mondta az osztálytársa hogy eléggé visszahúzódó, ami mégjobban megnehezíti a dolgom. Ti mit tennétek? Mit tanácsoltok?


17/F


2019. nov. 16. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annak ellenére, hogy visszahúzódó az osztálytársa szerint (bár ezt sem tudhatod biztosra, mert lehet nem ismeri közelről) még nyugodtan kezdeményezhetsz. Minden lány örül annak, ha egy fiú veszi a bátorságot és kezdményez. Főleg most az iskolabál egy aktuális téma. Simán megkérdezheted, hogy ő hogy érezte magát vagy hogy szerinte is jó/rossz volt-e a zene/társaság.
2019. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!