Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan Közelítsek egy fiú felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan Közelítsek egy fiú felé?

Figyelt kérdés
Fiúk, lányok?
2019. ápr. 19. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Adj neki kisebb jeleket. Pl mindig legyel kozeleben, szemezz vele, ha elkapja a tekinteted, akkor fordulj el vagy mosolyogj ra... stb
2019. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
beszeltel vele? egy suliban jartok vagy mi?
2019. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Keresd a tarsasagat. Tudd meg mi az erdeklodesi kore, igy meglesz a jo beszedtema. Nalam pl egy lepessel elorebb kezd az a lany, akit ugyanazok a dolgok erdekelnek, mint engem.


Nem irtad, hogy egy tarsasagba jartok-e vagy osztalytarsak vagytok-e. Ha osztalytarsak vagytok akkor nyugodtan indithatsz azzal, hogy segitseget kersz a haziban, magyarazza mar el ezt meg azt.


Kozeliteni ugy is tudsz egy fiu fele, hogy megtudod milyen stilusu lanyok jonnek be neki, es elkezdesz te is afele hajlani. Bar ezt en inkabb csak amolyan vegso megoldasnak ajanlanam.


Persze amiket leirtam nagyban fugg toled es a fiutol is, igy zsakbamacska mi a legjobb megoldas. (Nyilvan ha pl felenkebb a fiu hiaba veszed fel a neki bejovo stilust, odamenni nem fog hozzad.)


+ nagyon fontos: A jeleket kuldd fele. Kisse szamara feltunoen nezd, lassa ha felrepillantasz. Ha szulinapja/nevnapja van az elsok kozott koszontsd fel, ez jol fog neki esni es felfog tunni hogy erdeklodsz iranta. Talan meg annyi, ha szokott facebookra feltenni kepeket akkor azokat likeolgasd/szivezd.


Nagyjabol ennyi lenne, remelem tudtam valami hasznosat javasolni.

2019. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!