Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem nála? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem nála? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy kissebb haveri összeruccanáson és volt ott egy fiú akit már régebb óta ismertem látásból meg ő is engem, de csak tegnap beszéltünk először. Nagyon aranyos volt, koccinzozzunk is meg adott a cigijéből (amit még az exének sem engedett meg) elvonultunk egyszer beszélni is egy kicsit az egyik ismerősünkről, mesélt nekem róla jó pár dolgot... Mikor mentünk a kocsmába borért oda jött mellém elkezdett bökdösni és azt mondogatta hogy” hallod hallod hallod” mondtam neki hogy igen mondjad de nem mondott semmit. Miután vissza mentünk akkor kb 5 percenként ezt csinálta. Mikor ment haza kétszer is megölelt úgy hogy konkrétan pár órája “ismerkedtünk meg”. Nekem egy kicsit tetszik ez a fiú de nem tudom hogy ő mit érez vagy hogy esetleg ezekkel próbált tegnap “jeleket adni” hogy volna nála esélyem. Szerintetek volna nála esélyem? 16/l

2019. júl. 6. 17:25
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem van nála esélyed! Ezzel a bökdöséssel csak magára akrta vonni a figyelmedet es idegesiteni egy kicsit amit a fiuk akkor szoktak ha bejon nekik egy lány! Kedvel az biztos. Próbálj vele beszélgetni vaklahogy és ha ő is szívesen van a társaságodban akkor mar biztosabb lehetsz benne! :)
2019. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem merek kezdemenyezni beszelgetesben. Elegge “nepszeru” es szerintem ha nem lett volna reszeg lehet szoba se all velem... Azert majd megprobalom
2019. júl. 6. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!