Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap mutat be a barátnőm a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap mutat be a barátnőm a szüleinek, mit vigyek?

Figyelt kérdés

Szeretnèk valami kis csekélységet vinni, hogy lássák rájuk is gondoltam. Üres kézzel eléggé gáz lenne beállítani.

Az anyukájának csokira vagy egy kis boxban lévő orchideára gondoltam (a csokor az olyan semmilyen) , az apukájának pedig borra.


Ti mit vinnétek? Anyukáknak inkább csoki vagy virág?



2019. nov. 19. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Jókra gondoltál, minek görcsölni ezen? Nem is lenne kötelező vinni semmit.

Sok sikert!

2019. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmit
2019. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell sajnálni tőlük, nyugodtan vehetsz csokit. Üres kézzel talán én sem mennék.
2019. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne vigyél nekik semmit, a faterjának vidd a legjobb kézfogásod a muterjának meg a legszebb mosolyod és kész, ne akarj nekik ennyire nyalni, úgyis tudják mire menne ki a játék, hogy megfektesd a lányuk. :’D
2019. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A virag meg a bor perfect:D
2019. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!