Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vigyek sütit barátom szüleinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek sütit barátom szüleinek, vagy nem gáz, ha nem?

Figyelt kérdés
Nagyon friss kapcsolatról van szó... pár napja jött barátom először, de nem hozzánk, csak beültünk egy kávézóba, sétálgattunk ilyenek... Hozott egy szál rózsát meg csokit is. Na, én holnap megyek hozzájuk először és arra gondoltam, hogy sütök valami kis egyszerű sütit és azt elviszem, mégse üres kézzel menjek már :D De ahogy jobban belegondoltam, mégse tűnt annyira jó ötletnek... (milyen dobozban vigyem amit nem kell utána visszahoznia; milyen sütit süssek ami egyszerű, gyorsan kész van, de mégis finom;ha véletlen nem hozzájuk megyünk először akkor cipelnem kell, stb.) Szóval az is átsuhant az agyamon, hogy lehet nem is lenne annyira fontos. Szerintetek?

2016. dec. 25. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyel, jo benyomast kelthetsz vele :)
2016. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát kérdezz rá a barátodra h hova mentek először. Elvégre kommunikáltok gondolom egymással.

Én is a süti sütés mellett szavazok.

2016. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mindenkinek :) Rákérdeztem, csak az a baj, hogy nem akarja elmondani... meglepinek szánja. Én meg nem akarnám elmondani, hogy akarok csinálni valami sütit, mert akkor lebeszél róla. De lehet az lesz.
2016. dec. 25. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem megnyernéd vele a szívem :D
2016. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!