Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 11 hónapos babának,...

Egy 11 hónapos babának, szüleinek milyen ajándékot vigyek látogatáskor?

Figyelt kérdés

Még nem tudtam meglátogatni őket, mióta megszületett, nyilván egy csomó jó ötletet ellőttek az előttem járók. Max. 5000Ft-ot szánnék rá.

Minden ötletnek örülök, végülis ami neked sablonos, az lehet, hogy nekem a legkirályabb ötlet lesz.



2019. nov. 5. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Pelenkatorta? Abban van pelenka,popsitorlo,krem stb. De te is ossze tudod allitani. A fiam 7 honapos,altalaban akik jottek szinte mindenki pelenkat,popsitorlot,cumisuveget,cumit,furdeto sampont, ilyesmiket hozott. Volt aki csorgot,macit,ruhakat illetve mostanaban bebietelt vagy nasit. Esetleg te is vihetsz neki ilyesmiket. Vagy tudd meg milyrn jatetkokat szeret mert abbol sosem eleg :D
2019. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiskönyv,pelenka,zenélő villogó vagy interaktív játék.
2019. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kis könyv, ajándék utalvány, puha kockák
2019. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!