Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek kettesben találkoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek kettesben találkozni fiúkkal?

Figyelt kérdés

Többszöris előfordult már, hogy kettesben találkoztam volna egy sráccal aki bejön nekem, de mindig lemondtam, mert féltem tőle. Vagyis inkább izgulok. Most nemsokára is találkoznék vele. Amikor nagy társaságban vagyunk akkor minden rendben, de ha arra kerülne a sor hogy kettesben legyünk, mindig megilyedek.

Mit tegyek ez ellen?

Hogyan ne izguljak?

Vagy valami tanács?



#fiú #barát #lány. ismerkedés. találkozás
2019. nov. 24. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még ezek szerint efféle dolgokhoz
2019. nov. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Menj el. Rájössz, hogy egy butaság miatt izgultal.
2019. nov. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom azért,mert attól tartottál,hogy rossz benyomást fogsz kelteni.
2019. nov. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen vagyok, szoval emberek még tobb valaszt legyszi 😁
2019. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is pontosan ugyanígy voltam. Mindig féltem, hogy mi lesz ha megcsókol, mi lesz, ha megakar ölelni, mi lesz, ha nem dogok érezni iránta semmit, de ő belémszeret stb. Erőt vettem magamon, és mikro először voltam kettesben egy fiúval... Hát, semmi. Nem volt semmi. Én tetszettem neki nagyon, de ő nekem nem. Aztán már bátrabban találkoztam másokkal, de ők se keltették fel a figyelmem :/ most már nem is igazán érdekelnek a fiúk. 22/L
2019. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Engem leginkább a beszélegetés része aggaszt.

Hogy miről meg mit meg ilyenek.

2019. nov. 24. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!