Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti kikkel szoktatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kikkel szoktatok kettesben találkozni?

Figyelt kérdés
Mármint, ha kettesban találkoztok egy fiúval az iránt mit éreztek? Ha egy osztálytársam elhívott talizni az mit jelenthet? :D
2018. júl. 26. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez még nem feltétlenül jelent valamit.

Szoktam osztálytársakkal, volt osztálytársakkal találkozni, de ők csak barátok, haverok.

2018. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én találkoztam egy srác ismerősömmel,akivel nagyon régóta jó haverok vagyunk. (Bár ott inkább a kellemest kötöttük a hasznossal, ő volt a taxim) Én többet éreztem már egy ideje-lehet,hogy ő is-de soha nem beszéltünk róla,és megmaradt a sztori egy baráti fuvarnak.
2018. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt érzem, hogy szívesen kilopnám sutyiba a veséjét egy eldugott sikátorban.
2018. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!