Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nalatok is ugy van hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nalatok is ugy van hogy vonzodtok egymashoz es mikor ugymond leptek akkor visszahuzodtok? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Mikor meg a nem kimondott vonzalomrol van szo hanem csak ugy irogattok elvagytok egymassal meg ilyenek, es amikor mar nyit jobban a fiu feled akkor mar nem vagytok ra annyira?


Nekem neha a kapcsolat elejen mindig valhogy tul “nyalasnak” tunnek ilyenkor.


Sokkal izgalmasabb ugymond az ismerkedos resze meg mikor baratok vagytok egy pici extraval h mar ugy beszeltek egymassal h mindketten tudjatok tobb van benne.


De amikor nem kimondva de tudjatok hogy szinte mar csak a hivatalos bejelentes/megbeszeles kell csak ahhoz h tenyleg parba legyetek es jobban kozeledik a fiu akkor kicsit meghatralni van inkabb kedvem meg akkor nem tetszik annnyira a dolog mar.


Ez miert van?


Voltam mar ketto komoly kapcsolatban is tehat van egykis tapasztalt de ezt nem ertem.



2019. nov. 24. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan igy vagyok.. azert mert tetsznek de nem annyira hogy tobbet elkepzelj veluk.. ennyi csak igy cicazni jo..
2019. nov. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De gondolatban en tobbet is elkepzelek pedig
2019. nov. 25. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Szereted kéretni magad, úgy hogy amúgy nem akarsz semmit, ennyi. Ha akarnád, nem hátrálnál vissza.


Jöhet a dislike, szívesen.

2019. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz h nem akarok semmit , mivel szinte 24/24 ra gondolok es elkepzelem egyutt. Arra vagyom h vegre vele legyek.

Lehet csak ezt a reszset izgalmasabbnak tartom.. ha nem akarok valakivel vmit akkor nem szoktam elvezni ha enyeleg nekem

2019. nov. 25. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez azért elég sok ellentmondás, nem hiába nem értjük a nőket. :D
2019. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D
2019. nov. 25. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!