Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az hogy több ideje...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy több ideje húzodik az hogy közeledünk egymáshoz? Normális hogy ilyen lassan alakul ki egy kapcsolat? Vagy ki se alakul, inkább hátsó szándék van?

Figyelt kérdés

Több hónapja vagyunk így hogy néha közeledünk néha nem. Elején le szögeszte nekem hogy ő állitasa szerint semmi rosszat nem akar tőllem had ismerjük meg egymást és nem akar semmit el sietni. Állandó jellegel nem keressük egymást. Én részemről azért mert nem akarok a nyakán lógni. Persze volt már többször csók de semmi komolyabb nem is látnám értelmét hiszen párkapcsolatban nem vagyunk. De így ahogy telik az idő már megszoktam ezt a több mint baratságot és érzéseim erősödnek iránta. Így úgy határoztam nem habozok beszélek vele erről. Kicsit úgy érzem vissza él azzal hogy nem vagyunk együtt és ott vagyok neki amikor úgy mond kell meg hogy egyszer így vagyunk egyszer úgy. Válasza az volt hogy ő nem tudja mit érez még. Erre mondtam neki na látod ezért nem akarom hogy vissza éljél bármivel is. Erre azt mondta ne értsem férre Nem el vissza semmivel ha erre gondolok meg hogy nagyon szimpatikus vagyok neki es szeret. Törödő, gondoskodó, figyelmes és kedves vagyok

Meg hogy ezt majd személyesen beszéljük meg és hogy menjek le ez az érettségi időszak. Hát abba megértem hogy nem könnyű bele ugrani egy kapcsolatba meg hogy nem is mindegy kivel. De azért zavar hogy hónapok óta lakat a számon és várok arra hogy fel készült legyen. Lehet hogy nem hiába van az bennem hogy van hátsó szándéka vagy csak én látok már rémeket bizonytalanságom miatt? Kérem tapasztaltabb emberek véleményét! Előre is köszönöm a válaszokat. 18/L



2019. máj. 27. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Valóban kell idő, hogy megismerjétek egymást. De ez nem így működik. Nem úgy kell elkezdeni eleve beszélgetni, hogy na mi most kapcsolatot akarunk. Hanem úgy, hogy ismerjük meg egymást. Aztán ha alakul kapcsolat alakul, alakulhat barátság is, vagy lehet egy jó beszélgetőpartner, de lehet, hogy semmi. Aki rögtön így indít, hogy legyen kapcsolat, általában nem gondolja komolyan, csak azért kell neki hogy legyen.
2019. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Nyilván egyikünk se mondta azt na mi most párkapcsolatot akarunk egymástól nem így indult. Hasznosnak és értelmesnek találtam a válaszod. Köszönöm. Hogy ebből mi lesz ebből látható nem rajtam múlik kivétel abban az esetben ha én teljmes mértékben meghátrálok.
2019. máj. 27. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én véleményem szerint az nem feltétlen baj, ha tovább húzódik az ismerkedési szakasz egy kapcsolat előtt. Mert nagyon sokan elsietik a dolgokat és ebből születnek az olyan kapcsolatok, amik nem hosszú életűek. Egyébként megjegyzem tinikorban ezek teljesen normálisak, mert legtöbben még nem elég tapasztaltak, hogy komoly kapcsolatuk legyen. A te esetedben ez már komolyabb kapcsolatnak ígérkezik és, amint azt írod az elején bizonytalan voltál, de mostanra bebizonyosult, hogy érzel iránta többet, erre van az ismerkedési időszak, ami szerinted túl hosszúra nyúlik. De nem feltétlen baj ez. Szóval most már csak a fiún múlik, hogy mi lesz ebből ha ő is táplál irántad érzéseket, akkor komoly kapcsolatotok is lehet. Szóval légy türelmes és várj rá. De viszont azt se hagyd, hogy kihasználjon és, hogy csak úgy kellj neki. Szóval próbáld megtalálni az egyensúlyt. Sok sikert! :)

F18

2019. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2019. máj. 27. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Én máshogy látom, és egyetértek azzal amit írtál a leírásban. Mármint az nem gond hogy lassabban halad az ismerkedés, de itt nem csak erről van szó. A srác azt akarja mutatni hogy bizonytalan, de nekem az jön le hogy inkább csak élvezi ezt a helyzetet, pontosan ahogy fogalmaztál. Nem lógsz a nyakán, de ott vagy amikor kellesz neki, meghallgatod, megadod a figyelmet mikor szüksége van rá. Ott vagy neki a tarsolyban, nyugodtan húzhatja az időt, mert tudja hogy vársz rá, bármikor elérhető vagy.


A szavak csak szavak, a tettek a lényeg. Tök mindegy hogy azt mondja hogy nem akar visszaélni semmivel, mikor végig azt teszi. Olyan nincs, hogy szimpatikus vagy és szeretlek (amit már ki is mondott ahogy írtad), de nem akarok veled lenni és kb. úgy csinálok mintha nem is léteznél (nem kereslek, nem érdeklődök irántad, stb.). Volt csók is és olyan mintha semmi nem történt volna, úgy viselkedik mintha még mindig csak most találkoztatok volna.


Akár azt is eltudom képzelni, hogy több lányt tart a tűzben, és mindegyikkel így bánik, de előhúzza valamelyiket mikor figyelemre van szüksége. Hallgatni kell a megérzésekre, nem hiába érzed úgy hogy kihasznál. A megérzések az érzelmektől függetlenül működnek, tudja az agyad hogy valami nem stimmel, hiába mond mást a szíved.

2019. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én mindenbe látok igazságot akár milyen szemszögből nézzük a dolgokat. De én ezt így nem is fogom sokáig csinálni. Szerelmes meg hála az égnek nem vagyok hogy fájna ha már nem lesz. Én már úgy vagyok vele lesz ami lesz gyerekek. Nem számít ha nem lesz semmi ebből a végen. De ha lesz azt se bánom.

Köszönöm a válaszokat!:)

2019. máj. 27. 16:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak annyit szeretnék megjegyezni, hogy a fiúknál a szerelem első látásra sztori az igaz. Nem feltétlen használ ki, de a lelki szemetese vagy. Figyeld meg, hogy kölcsönös-e a dolog és mennyire figyel oda rád, szerintem. Valójában egyáltalán nem bizonytalan, egy fiú el tudja dönteni ezt a kérdést. Már csak az a kérdés, hogy meddig tart az a 18 hónap, amíg szerelmes...
2019. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!