Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a 12 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a 12 éves fiatoknak barátnője lenne több, mint 3 hete és a lánytestvérétől (15) tudnátok meg?

Figyelt kérdés

Szóval tegyük fel van egy 12 éves fiatok és egy 15 éves lányotok.


A fiú több, mint 3 hét után elmondta a tesójának, hogy bnője van.

Ti, mint szülők, még kindig nem tudtok róla így több, mint 3 hét után sem.

A lányotok elmondaná nektek a fiatok tudta és akarata nélkül.

Mit szólnátok ehhez?


(Nem velem történt, de van egy ismerősöm akiknél most ez a helyzet, de a szülők még nem tudnak róla, csak a lánytesó)



2019. nov. 29. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

12 évesen nehéz elmondani egy szülőnek mi a helyzet. Nehezen fogalmazod meg az érzéseidet. Hiszen egy 12 éves szerelem ugyan az lehet mint egy 25 éves csak másképp éli meg az ember. Anno mikor nekem 12 évesen barátom volt nem mertem elmondani a szüleimnek hogy lány létemre kezdeményeztem. Sőt azt sem hogy érzéseket táplálok a fiú iránt. Csak azt mondtam hogy megpróbálon vele mert elmondta hogy tetszem neki. Tapasztaltam hogy a saját érzéseim nem mertem a szüleim szemébe mondani mert féltem hogy bolondnak néhnek majd. Lehet ugyan ez a helyzet áll fent.

Éreztessék vele hogy az érzései egyenértékűek az ő érzéseikkel. És joga van haragudni felni vagy szerelmesnek lenni

2019. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

Elgondolkoznék azon, mit rontottam el.

Mert mondhat akarki akarmit nekem ne mondja senki hogy az normalis hogy egy 12 éves kisfiúnak barátnője van.

2019. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

1. lebarmolnám a lányt, nem kicsit

2. várnék

ezer oka lehet, hogy nem mondta még el, nem érzi még komolynak a dolgot annyira, hogy beszámoljon róla. Fél a reakcióktól (a lány barátait vajon hogy fogadták a szülők?)


Esetleg úgy általánosságban fel lehet hozni a témát, hátha megnyílik.

2019. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 mivel nem én vagyok a szülője, szülőkkel nem nagyon szoktam beszélgetni, nem is szeretném elrontani szegény gyerek titkát senkinek, mert nekem sem esne jól, ha az én párkapcsolatomrol beszélne csak úgy mindenkinek.
2019. nov. 29. 22:07
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Én a lányomon akadnék ki... A fiam megbízik benne, elmondja neki a titkát, ő meg továbbadja nekem
2019. nov. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Értem.


És mi van, ha a fiatok barátnőjének a szüleitől tudnátok meg?

2019. nov. 30. 09:42
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Háát igyekeznék nagyon úgy tenni, mintha tudnám. Előttük azért kicsit kínos lenne.
2019. nov. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Semmit. Viszont arra kiakadnék,hogy a lány elmondta.
2019. nov. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Semmit. Miért kéne bármit is reagálnom?

Szerintem a legrosszabb nevelési "módszer", amikor a szülő durván belemászik a gyerek magánszférájába. Ezek tipikusan olyan dolgok, amiket NEKI kell megtapasztalni. Azért van ennyi teszeto**a érzelmi nyomorék, mert még azt is anyuci mondja meg, hogy kivel és hogy járjon. Némi magánszféra meg mindenkinek kell. Főleg tini korban. NEm azon múlik az anya-fiú viszony, hogy azt is azt orrára köti-e, hogy épp melyik lány mennyire tetszik.

2019. dec. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Öcsém keresztszülei 12 évesen ismerték meg egymást, aztán 14 éves koruk óta vannak együtt. Most 50 évesek, van két gyerekük és boldog házzaságban élnek.
2021. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!