Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mikor volt először...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mikor volt először barátja / barátnője és mikor csattant el az első csók?

Figyelt kérdés
Egyébként arra is kíváncsi lennék milyen ideje voltatok együtt mikor bemutattatok a szülőknek.
2019. okt. 15. 19:51
 1/8 anonim válasza:
Nem volt. De attól tartok nem is lesz :D
2019. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen ismertem meg az első (illetve rendes párkapcsolatom csak vele volt eddig) barátnőmet, 100 km re laktunk egymástól. Első randin én utaztam le hozzá, és elcsattant az első csók is. Amíg ott voltam ebédelni az anyjáéknál voltam, így első alkalommal bemutatkoztam neki is. A második randi már nálunk volt, ő akkor találkozott a szüleimmel.

23/F

2019. okt. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Egyetlen párkapcsolatom nem volt még, ennek ellenére az első csók 16 évesen csattant el és ugyanabban az évben, nem sokkal később el is vesztettem a szüzességem.


A szüleim soha életükben nem hallottak a srác felől, ezért a kérdés ezen részére nem tudok válaszolni.

2019. okt. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 14 évesen, (azóta is együtt vagyunk), kb 1 hónappal azután csókolóztunk előszőr hogy összejöttünk és a szüleim már ismerték, ezért nem kellett bemutatni
2019. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik se volt még, 16/l
2019. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem volt és kétlem, hogy valaha is lenne :/ 16f
2019. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 honapja van baratom, csok utan jottunk ossze (az elso csokom is vele volt) eees ugy tervezzuk hogy kb 1 honap mulva mutatom be a szuleimnek, de mar tudnak rola:D 16L
2019. okt. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

16 évesen csattant el az első csókom

És 17 évesen lett barátom, akivel azóta is együtt vagyunk

17/L

2019. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!