Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha olyat szeretek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha olyat szeretek akinek barátnője van?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit szeretek, de ő ezt nem tudja. Van barátnője. Hogyan felejtsem el? Már teljesen beleőrülök ebbe. Olyan rossz. Egyfolytában csak rá gondolok. Mit csináljak hogy ne szeressem és el tudjam felejteni?
2019. aug. 21. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is idő kell ehhez, egyik napról a másikra nem fog csak úgy elmúlni az érzésed.

Tenni nagyon nem tudsz mit, főleg, hogy van barátnője :/

2019. aug. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont ebben a helyzetben vagyok én is.

Próbálj meg másra koncentráln, kerülni őt.

2019. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbálok nem foglalkozni velük, de nem tudok másra gondolni. Olyan rossz hogy vele van és annyira önzőnek tartom magam emiatt. Elterelem a gondolataimat, de elég ha meglátom és máris sokkal rosszabb.
2019. aug. 23. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:

„Break up whit your girlfriend, i’m bored”

Magyarul: szakíts a barátnoddel mert unatkozom🤪

Szerintem ez elmondta a velemenyemet a dologrol

2019. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!