Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segiteni? Lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segiteni? Lehet ebböl még valami?

Figyelt kérdés

Ez volt a Téma még egy hónapja:. https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke.. .


Azóta egyre kevesebbet beszéltünk,majd már lassan 3 hete nem beszéltünk.16.-én beszéltem vele utoljára asszem

Szóval 17-óta nem beszéltem vele,azután egy héttel késöbb szált fel buszra(mentem haza),és szó szerint észresem akart venni.Most szerdán szált fel buszra,4-esbe ültünk haverokkal tök jól elvoltunk meg minden,aztan felszált és beült mögém(barinője beült mellé és beszélt vele),aztmondták haverjaim amikor kimondták a nevem mindig felfigyelt.Most pénteken,pályaudvaron szált fel és mindig engem nézett,vagy tudjátok na az amikor néz de nemakar feltünően vagy értitek.Aztán elöttem felszált a buszra,és láttam hogy az ablakbol és engem nézett,aztán amikor felszáltam akkor köszönt nekem egyből(rámnézett és köszönt),És amikor száltam le akkoris engem nézett leszálásnál láttam a szemem sarkábol(sasszemem van hah)

Na ilyenkor mivan?Lehet köztünk még valami?

Válaszotokat előre köszi!(Trollok off)



2019. dec. 1. 00:03
 1/4 anonim válasza:
100%
Hát szerintem bizonytalan az érzéseiben.. És még maga sem tudja eldönteni, hogy mit szeretne.
2019. dec. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Jaj istenem... legyél kicsit férfi és menj oda hozza, szolitsd le, esetleg írj rá.
2019. dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2,És ha nemakar beszélni velem vagy valami?
2019. dec. 1. 11:40
 4/4 Thispain ***** válasza:
Az akkor, és ott ki fog derülni.
2020. ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!