Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szimpatikusnak vélt fiúkent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpatikusnak vélt fiúkent miért nincs még sikerem a párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, hogy aktívan próbálkozok és nem adom fel, ugyan kissebb szüneteket szoktam tartani, hogy ne legyen mindez monoton és ismét belevágjak felkészülten.

Szóval kb egy éve próbálkozok, korábban 2 lány volt eddig aki meghatározta az érzéseimet és nagy hatással volt rám.

Én a kis lépesekkel előre ismerkedést szeretem. Szóval nem első alkalommal szeretek rámaszni az illetőre egyből nyílván.

Igaz fura vagyok a magam módján, de eléggé lelkiismeretes személyiség vagyok. Régebben nagyon befelé forduló voltam, de már nem vagyok olyan annyira. Mert van önbizalmam, igaz nem teljes körű. Meg én szeretem megbecsülni az illetőt, szóval nem trófeaként szeretnék barátnőt. Hanem mint rendes hűséges társ, aki odaadóan ragaszkodik, és nem olyat aki hetek meg hónapok múlva meggondolja magát. Igaz a fiatal kori szerelem kiszámíthatatlan, bár eget rengető elvárasaim nincsennek, de ha meg van a kölcsönös vonzalom, akkor ezen már úgy is kár rágódni. Ismerkedtem már élőben és neten is, de úgy látszik mégse jött el még az énidőm.



2019. dec. 9. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Későn érő vagy. Majd lesz barátnőd később.
2019. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!