Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutasitottam az egyik legfont...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasitottam az egyik legfontosabb embert az eletemben ennek mar fel eve es o meg mindig szerelmes mit csinaljak?

Figyelt kérdés
reszletesebben: en is probaltam nyitni fele es ugy gondolni ra mint pasi/barat. De nem tudtam. Nem volt meg az a plussz. Juliusban elutasitottam amikor ugy ereztem nem vezethetem meg ot. Termeszetesen a kapcsoltunk ott veget is ert (azaz a baratsagunk). Szeptemberben ujra probaltam nyitni fele hatha nem volt olyan komoly, esetleg uj lanyt talalt, de sajnos o ujr probalkozott en pedig ujra elutasitottam. Termeszetesen baromira fajt ezt tenni vele mikor tudom hogy mennyire szeret, es hogy miken mentunk at egyutt, PEDIG CSAK KET HONAPIG BESZELTUNK. Most december van provokal hogy irjak ra, hat erzem es latom a baratai megtiltottak, mert meg mindig nem felejtett el kicsit sem. De en is minden este sirok es nemtudom mit tegyek hogy ez vegeterjen

2019. dec. 12. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Engem is végül elutasított az a lány, akit teljes szívemből szeretek még a mai napig, így csak reménykedek hogy hátha visszatér hozzám. Addig is próbálok másokkal ismerkedni meg barátkozni, de nem sok sikerrel.. Mert hiába nyomom el, felbukkan az emléke.

De a tinis érzelmek már csak ilyenek mint egy hullámzó tenger, próbáld meg még egy utolsó nekifutásra, de most ne utasítsd el akkor! És lásd be végre, hogy ő lesz az igazi.

2019. dec. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Ismerős a story csak pont a másik oldalról, na meg annak már lassan 4 éve, ködösek az emlékeim a dologról azt tudom hogy életem legjobb 2 hónapja volt, de hogy őszinte legyek fogalmam sincs hogy valójában milyen volt, fogalmam sincs hogy milyen boldognak lenni, vagy szeretve, sőt, már azt sem tudom hogy szeretni hogy kell akármilyen furán is hangzik.


Ha össze akarsz vele jönni then give it a try, ha csak mint barát szeretnél vele lenni az sajnos nem hiszem hogy lehetséges. Magamból kiindulva szerintem ő azt szeretné hogy boldog légy, ha vele persze az lenne neki a legjobb, ha nélküle, akkor legalább csak ő szenved. Ez fura egy érzés, egyrészt örülsz mert ő boldog, másrészt fáj hogy nem veled. De még mindig, ha választhatnák hogy vagy velem szenved vagy boldog mással, akkor valszeg egyedül halok meg. Ő volt az egyetlen szép dolog az életemben, vele megtapasztalhattam milyen is boldognak lenni, még akkor is ha csak kb 2 hónap volt, és bár már nem emlékszem milyen is volt, hálás vagyok hogy ezt vele átélhettem.


So csak azt tudom ajánlani hogy ha tényleg szeretnél vele lenni egy próbát meg ér, ha nem akkor meg lépj tovább, felejtsd el, zárd ki az életedből, légy boldog, ne adj neki reményt ha nincs, az csak jobban fáj. Tudom hogy amit most fogok írni nem fog sokat segíteni de legalább őszinte vagyok, ez az egyetlen tulajdonságom ami megmaradt régről, volt egy időszakom amikor fogalmazzunk úgy hogy csábított a szakadék (hegyen lakom). Guess what nem tudtam megtenni mert akkor most nem írnám ezt.

Remélem tudtam segíteni, ha bármi kérdésed lenne még, figyelem a kérdést, vagy akár privátban is írhatsz nekem 8 ahogy neked jobb.

2019. dec. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyen fontos neked, akkor talán kialakulna valami, ha adnál neki időt és lehetőséget. Az igazi szerelemhez idő kell. Hirtelen fellángolás nélkül is kialakulhat.

Ha viszont nem, akkor ne írj neki, semmit, mert csak kínzod.

Nekem is volt hasonló, csak nálunk szerencsére nem szűnt meg a barátság. De utólag úgy gondolom, hogy hülye voltam, hogy nem adtam időt a dolognak, hogy más is kialakuljon részemről is. De most már késő, mert van neki más évek óta.

2019. dec. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!