Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki 2éve rámírt...

Van egy lány aki 2éve rámírt facebookon és sztem szerelmes volt belém de én hülye voltam és elutasítottam. Hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés
Most viszont más a helyzet nagyon bejön nekem a csaj és nem tudom tetszem-e neki mert sosem szoktam látni buszon/vonaton.Amúgy nem beszéltem vele még személyesen általánosba láttam régebben de most csak facebookon tudom elérni.Szerintetek ráírjak nem tudom tetszem még neki, eléggé aggasztana ha emiatt sose lehetnék vele. 16/F
2013. dec. 5. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, de ha most elutasít, azt is el kell fogadnod.
2013. dec. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ráírhatsz, hogy mi van vele azóta, stb. de túlzott reményeket nem táplálnék arra, hogy még mindig akar tőled valamit. Nekem is megkérte 10 évesen egy lány a kezem én meg inkább elütöttem a biciklimmel (igaz ezt máig sajnálom, azt hiszem erre mondják, hogy beérik valakinek a feje lágya).

Hogy szerezd meg? Beszélgess vele és majd lesz ami lesz.

2013. dec. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
" inkább elütöttem a biciklimmel.." :DDDD de jót nevettem :)
2013. dec. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, megérdemled, hogy le se tojjon...
2013. dec. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igaz:((
2013. dec. 5. 14:57
 6/8 A kérdező kommentje:
ráírtam, konkrétan le.szart mert még vissza se írt:((( ezt nagyon elszúrtam igaz?:( most mi tegyek?
2013. dec. 7. 20:35
 7/8 anonim válasza:
attól függ, hogyan utasítottad vissza két éve..
2014. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak lekoptattam :((((
2014. jan. 22. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!