Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyv 18. szülinapra?

Könyv 18. szülinapra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőmnek egy könyvet szeretnék adni a 18. szülinapjára. Mindenfélét szeret olvasni. Egy különleges könyvet szeretnék, valamit, aminek olyasmi feelingje van, mint amikor a filmekben a főszereplőnek ad valaki egy kulcsfontosságú ereklyét.:D Aminek szép története van, mindegy, hogy kitalált vagy megtörtént, amit elolvasnátok újra. Írnátok pár ilyen könyvet?:)

2018. aug. 6. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
A Gyűrűk ura trilógia. Szép történet, klasszikus, tele mondanivalóval.
2018. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
J. R. R. Tolkien: Beren és Lúthien szép szerelmes történet.
2018. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Még jöhetnek ötletek:)
2018. aug. 7. 10:11
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

J.L.Armentrout:Obszidián

Ez egy könyvsorozatnak az első része. Én imádtam! Minden évben elolvasom az összes részét, eddig négyezer olvastam el, de megunhatatlan😄

2018. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Jamie Mcguire: Gyönyörű Sorscsapás

Ezt nagyon ajánlom. Van meg egy része, a Gyönyörű esküvő. Én teljesen odavoltam érte, állandóan erről átadoztam mindenkinek. Háromszor olvastam el, de még jó párszor elfogom az biztos 😍😍

2018. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úú, a gyönyörű sorscsapást én is ajánlom!!! A barátomtól kaptam a 17.születésnapomra, de a mai napig a kedvenc könyvem, pedig azóta rengeteg könyvet olvastam el. Imádooom <3
2018. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szereti a romantikus könyveket, akkor ajánlom Erdős Zsuzsannától a Vedd már észre c. könyvet és a folytatását Még sincs vége címmel.
2018. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az égveledet szeretem nagyon, de a Sötét elmék trilógiát is nagyon imádtam.
2018. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!